Kultová škótska rocková formácia Nazareth, ktorej megahit 'Love Hurts' poznajú všetky generácie, vystúpi na 4. ročníku Rockové Mrazenie 2007 vo VŠH Púchov, 30. novembra 2007.

Napriek tomu, že má kapela Nazareth svoje najlepšie roky svojej tvorby a slávy už za sebou, stále úspešne koncertuje a láka početné zástupy svojich priaznivcov. Prvé úspechy dosiahli po vydaní albumu 'Razamanaz' v roku 1973, ale definitívnu slávu priniesol kapele predovšetkým album 'Hair of the Dog' z roku 1977. Za celú svoju kariéru predali Nazareth niekoľko miliónov albumov. Od roku 1971 ich vydali celkom 37 a začiatkom budúceho roku k nim úspešne pribudne už 38. album v poradí.

Spolu s nimi sa na pódiu predstavia tiež ďalšie skvelé rockové formácie, zhodou okolností oslavujúce štvrťstoročie svojej úspešnej kariéry - Arakain a Arzén. Punk nám predvedú skupiny Komflikt a Načo názov. K slovu sa však dostané aj ešte tvrdšia hudba, konkrétne v podaní trashmetalového zoskupenia Face of Agony.

Atmosféru plnú nezabudnuteľného rocku si vychutnajú všetky generácie pod jedným pódiom.

Vstupenky na festival Rockové mrazenie 2007, v rámci ktorého sa predstaví aj legendárna skupina Nazareth sú k dispozícii v predpredaji na v sieťach Ticketportal.sk, Ticketart.sk a Eventim.sk. V predpredaji je cena 300,– Sk, v deň konania festivalu budú vstupenky stáť 400,– Sk.

Vstupenky však môžete získať i zadarmo, pokiaľ sa zapojíte do našej súťaže, ktorá potrvá ešte do konca týždňa.

Viac informácií na Rockovemrazenie.sk.

Zdroj: Agentúra Duna