Populárna speváčka dosiahla so svojim debutovým albumom 'Rockferry' už dvojnásobnú platinu v Británii a na konte má celkovo až milión predaných nosičov po celom svete.
Za tento neobyčajný míľnik vďačí aj svojmu veľkému hitu 'Mercy', ktorý je jedným z najlepšie sa predávajúcich singlov a dokonca sa držal na prvej priečke v predajnosti päť týždňov. Pieseň 'Mercy' bola taktiež šesť týždňov na prvom mieste v hudobnom rebríčku airplay a album 'Rockerry' je tak zatiaľ najlepšie sa predávajúcim v tomto roku.
Vo februári dokonca 23 ročná Duffy vypredala všetky svoje koncerty v Británii, a v marci taktiež vypredala koncerty v New Yorku a Toronte. Jej webová stránka nedávno tiež zlomila rekord, keď ju za jediný mesiac navštívilo až päť miliónov ľudí.
'Rockferry' zatiaľ najviac boduje najmä v Európe, keďže je momentálne zlatý v Nemecku, Francúzsku, Švajčiarsku, Dánsku, Nórsku a platinový v Írsku.
Zdroj : music-news.com