Hlavná stránka

>

Správy

>

Závislý James Blunt predal svoju sestru!

Závislý James Blunt predal svoju sestru!

James Blunt 21.10.2008 - 14:04 | Patrik Marflák

Aj hviezdy majú svoje dni a občas robia poriadne vylomeniny. Ani James Blunt, ktorý onedlho vystúpi v bratislavskej Inchebe, nemá celkom čisté svedomie. V rozhovore pre časopis GQ sa priznal, že pred pár rokmi predal svoju sestru cez internetovú aukciu eBay.


James Blunt je známy ako majster romantických balád. Svedčí o tom celý rad jeho úspešných hitov. Udalosť spred niekoľkých rokov ale na prvý pohľad veľmi romanticky nevyzerá... Stalo sa to v čase, keď budúca superhviezda čakala na vydanie svojho prvého albumu. Blunt si krátil dlhé chvíle predajom všetkého možného na internetovom serveri eBay. Ako sa priznal, dospelo to až do takmer chorobnej závislosti. Nezaujímalo ho nič iné ako eBay.

Nakoniec tam ponúkol na predaj aj svoju sestru. James Blunt sa k tomuto kroku odhodlal po tom, ako sa mu v slzách hodila okolo krku. Potrebovala ísť na pohreb do Írska. No ako na potvoru aerolinky štrajkovali, trajekty mali po sezóne, vlaky neboli. Dobrosrdečný brat preto na eBay umiestnil zaujímavú ponuku: "Milostivá slečna v núdzi hľadá rytiera v žiarivom brnení! Zúfalo sa potrebuje dostať do južného Írska na pohreb, prosím pomôžte!"

Kupujúci okamžite zareagovali a začali zvyšovať ponuky. Kto dal najviac, ten mohol nevinnú devu odviezť. Je to až neuveriteľné, ale celé to malo "happy end" ako z pera Danielle Steelovej. Udatný rytier sa našiel. Dokonca s vrtuľníkom. Bluntovu sestru ním dopravil na pohreb a po troch rokoch sa vzali.

Šťastie sa ale usmialo aj na Jamesa Blunta. Prvý album ho vyniesol do hviezdnych výšin, kde zostal až dodnes. Presvedčí vás o tom už túto nedeľu 26. októbra na jedinom koncerte na Slovensku. Spolu so sprievodnou skupinou predvedie svoj legendárny hit 'You're Beautiful' a ďalšie úspešné hity. V bratislavskej Inchebe sa zastaví v rámci európskeho turné, na ktorom predstavuje svoj album 'All The Lost Souls'. Naživo je vraj ešte presvedčivejší ako na nahrávkach...

Tlačovú správu pre Hudba.sk poskytla Jana Mudriková z usporiadateľskej agentúry Vivien.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti