Hlavná stránka

>

Správy

>

Adam Ďurica zverejnil intímnu novinku Medzi nami. Pozrite si lyric video

Adam Ďurica zverejnil intímnu novinku Medzi nami. Pozrite si lyric video

22.03.2021 - 14:00 | redakcia

Po jesennom singli Pravdupovediac prichádza Adam Ďurica s čerstvou novinkou, s ktorou opäť potvrdzuje svoje nové hudobné smerovanie. Na piesni Medzi nami opäť spolupracoval s bubeníkom a producentom Lacom Rychtárikom, ktorý jeho typický rukopis posunul k elektronickejšiemu zvuku.


"Pre mňa to, že mením hudobné smerovanie, je úplne prirodzené. Ja sa mením, vyvíjam sa ako človek, už nie som ten istý Adam, ktorý písal Mandolínu a pesničky z toho obdobia. Už ma to ťahá k niečomu inému - novému. Veci okolo mňa sa menia, doba sa zmenila, mení sa moje vnímanie, a to všetko sa odráža na mojej hudbe. Momentálne ma baví hľadať nové spôsoby vyjadrenia. Vždy ma bavilo hľadať nový zvuk a ten som definitívne našiel v posledných skladbách s Lacom Rychtárikom ako mojím aktuálnym producentom," hovorí Adam Ďurica.

Spevák je autorom hudby, text napísala Adriana Pusztová. "Skladba vznikla tak, že som dostal krásne texty od Adriany Pusztovej a z nich ma najviac oslovil tento. Má silnú atmosféru a tá ma hneď stiahla do seba. Význam textu som umocnil hudbou, ktorá dokopy s textom vytvára až filmovú atmosféru," približuje vznik novinky Adam. Pieseň zverejnil spolu s lyric videom, o ktoré sa postaral Jakub Mahdal (Jakobyfilms).


Na nálade skladby sa podľa speváka odráža aj to, že v súčasnosti nie je možné koncertovať a ľudia sa prirodzene viac zameriavajú na svoju rodinu a svoje vnútro.

"Myslím, že všetci sme ovplyvnení súčasnou situáciou, ja osobne som sa viac ponoril do hĺbky a viac som prišiel k podstate toho, čo chcem robiť. Koncertovanie aj kontakt s fanúšikmi mi samozrejme veľmi chýbajú a neviem sa dočkať, kedy im svoje nové veci odprezentujem naživo. Nové songy stále pribúdajú takže čoskoro túto kapitolu uzavriem do albumu," uzatvára Adam Ďurica.

Novinku okrem Youtube nájdete aj vo všetkých streamovacích službách.

Redakciu Hudba.sk informoval Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti