Hlavná stránka

>

Správy

>

Milo Kráľ víta leto videoklipom Opaľujeme sa

Milo Kráľ víta leto videoklipom Opaľujeme sa

22.06.2021 - 15:00 | redakcia

Nedávno Milo Kráľ avizoval, že do vydania nového albumu A predsa sa točí, ktoré je naplánované na september, pripraví ešte štyri videoklipy. Prvý z nich s názvom Opaľujeme sa vyšiel symbolicky v prvý letný deň. "Pieseň vznikla už pred rokom, po prvej vlne korony, keď som sa naozaj chodil opaľovať a nerobil dokopy nič," prezrádza Milo Kráľ.


"Vtedy som videl ľudí, čo nosili rúška aj keď šli sami v aute. Preto sa v klipe pohrávam s motívom tých rúšok a s obrovskou chuťou ich už konečne zahodiť, aj keď na to si asi ešte počkáme. Myslím, že ale nie je na škodu sa na túto zvláštnu dobu pozrieť trochu odľahčene," uviedol autor hudby i textu novej piesne.

Videoklip predstavuje pieseň, ktorá hovorí o letných radovánkach a opätovne sa v klipe i v piesni objavuje aj spevácka a herecká kolegyňa Barbora Švidraňová. Milo Kráľ sa tentoraz ujal aj réžie klipu, okrem toho, že si v ňom zahral a zaspieval. "Bolo skvelé, že sme mohli nakrúcať pri Vajnorskom jazere ešte v čase, keď nebolo tak zaplnené ľuďmi, čo nám prácu dosť uľahčilo, keďže samotný klip je sám o sebe pomerne zaľudnený," oživuje spomienky na nakrúcanie Milo Kráľ.


"Všetkým spolupracovníkom, hercom, tanečníkom, maskérkam, kostymérkam, produkcii a chalanom od kamier sa chcem veľmi poďakovať za odvedenú profi prácu, snáď budú s výsledkom spokojní. Hlavne sme sa tam skoro všetci poriadne spálili, lebo sme sa zabudli pravidelne natierať, takže k večeru sa ujala parafráza názvu: Odpaľujeme sa," dodal. "Do vydania albumu by mali ešte pribudnúť tri videoklipy," prezrádza na záver Milo Kráľ, ktorý už teraz chystá premiéru klipu Lucii Halmovej k songu Narodeninová, Maxima Melnyka k skladbe Rodičovská a na záver v septembri obrazová koláž k titulnej piesni A predsa sa točí.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Pr manažérka projektu Anna Olvecká. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti