Hlavná stránka

>

Správy

>

Marek Ztracený sa v novom klipe vyzliekol a nechal pripútať k posteli

Marek Ztracený sa v novom klipe vyzliekol a nechal pripútať k posteli

24.11.2018 - 13:00 | redakcia

Marek Ztracený má mimoriadne vydarený rok. V júni vydal nový album Vlastní svět, ktorý s nadšením prijali fanúšikovia aj hudobní publicisti. Pilotný singel Minulost niekoľko týždňov viedol rebríček najhranejších domácich nahrávok v českých rádiách a na jeseň dokonca spevák s koncertnými krstami dvakrát vypredal pražský klub Roxy a brnenské Sono.


Okrem toho netreba zabudnúť na letnú festivalovú sezónu, počas ktorej často v roli headlinera zahral naživo nielen svoje najväčšie hity, ale predstavil i pesničky z nového albumu. V neposlednej rade treba spomenúť i Marekovu účasť na projekte Za 100 let, kde sa trinásť súčasných českých hudobných osobností prihlásilo nahrávkou a úspešným klipom k 100. výročiu vzniku republiky.

Aktuálne Marek Ztracený predstavuje nový singel a videoklip s názvom To se mi líbí zo spomínaného albumu Vlastní svět. Herečka Nikol Štíbrová sa v klipe prejavila ako vášnivá fanúšička, ktorá svoj idol neváhala vyzliecť a pripútať k posteli.


"Námet klipu ma zaujal okamžite. Trochu ma desili nápady režiséra a kameramana Matěja Říhu, že mám byť pripútaný k posteli alebo niekde hrať na gitare de facto nahý, ale zdal sa mi skvelý ten kontrast textu s obrazom. Bolo veľké šťastie, že na nakrúcanie kývla moja kamarátka Nikol Štíbrová. Poznáme sa už dlho, takže nakrúcanie bola veľká zábava," spomína na nakrúcanie Marek Ztracený.

"Väčšia zábava to bola myslím chvíľami pre ňu, pretože som pred ňou tancoval a spieval polonahý a obalený v potravinovej fólii. Ona pri tom pila víno a kráľovsky sa bavila. Ja som si zase užil, keď mi musela spievať Ztrácíš na gauči a trochu si zo seba robiť blázna. Chcel by som sa jej poďakovať, pretože hlavne vďaka nej je klip taký, aký je. Je to najvtipnejšia a najzábavnejšia herečka, akú poznám, a navyše je fajn človek. Klip ma baví a teším sa, čo naň povedia fanúšikovia," dodáva.

Poslednou tohtoročnou veľkou udalosťou pre speváka bude vydanie DVD 10 let od Ztrácíš - Forum Karlín. Ide o záznam výročného koncertu z 27. novembra 2017 vo vypredanej hale Forum Karlín, kde spevák oslavoval 10 úspešných rokov na hudobnej scéne. Na DVD nechýbajú najväčšie hity od Ztrácíš až po aktuálny To se mi líbí, ale i hviezdni hostia Karel Gott a Marta Jandová. DVD vychádza 30. novembra, a presne na deň výročia koncertu, na stredu 27. novembra si Marek pripravil pre fanúšikov špeciálny darček. Na jeho Youtube kanále si budú môcť jednorázovo od 20:00 pozrieť celý koncert ako spomienku na jeho doterajší koncertný vrchol.

Informácie a fotografie pre Hudba.sk za vydavateľstvo Supraphon poskytla Adriána Čahojová. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti