Hlavná stránka

>

Správy

>

Raper Delik - od porna k umeniu?

Raper Delik - od porna k umeniu?

28.12.2011 - 14:03 | redakcia

Pred pár dňami sme informovali o novom klipe skupiny Moja Reč, ktorý je nielen v rámci hip-hopovej scény na Slovensku unikátom. Namiesto typických klišé rapových videí totiž jeho tvorcovia stavili na filmovú atmosféru a umelecké spracovanie témy s názvom Nočný let. Kvalitný klip však zrejme zatieni neslávny počin rapera Delika spred niekoľkých rokov...


Podľa portálu Popcult.sk začali ľudia z hip-hopovej scény (DJ Wich, DJ Chocolatic) a fanúšikovia dnes v noci na sociálnych sieťach zdieľať odkaz na niekoľko rokov staré video pre dospelých so sexuálnou odchýlkou, v ktorom hrá údajne Michal Pastorok alias Delik z kapely Moja Reč.

Podoba mladého muža, ktorého žena vo videu oslovuje Mike, s raperom je pritom nepopierateľná. Fanúšikovia upozorňujú na znamienka na tvári a na retiazku, ktorú má Delik aj v tohtoročnom videoklipe s Majkom Spiritom Liga majstrov.

Svoju "temnú minulosť" môže Delik v dnešných časoch všemohúceho internetového zdieľania len ťažko pred fanúšikmi skryť alebo poprieť. Zaujímavé však bude, ako sa táto nepríjemnosť dotkne jeho ďalšej tvorby a účinkovania na scéne. Moja Reč totiž vždy patrila na slovenskej hip-hopovej scéne k tomu lepšiemu.

Ak túžite po vzhliadnutí dosť trápneho S/M počinu, odkaz na video Disobedient Student nájdete na konci článku na Popcult.sk. My radšej odporúčame spomínaný videoklip.

Aktualizácia (29. 3. 2012): Po troch mesiacoch je to tu. Delik zverejnil track s názvom Terapia na beate (produkcia: Jozef Engerer), v ktorom sa vyrovnáva so svojou minulosťou a ďakuje všetkým, ktorí stáli pri ňom. Skladba avizuje pripravovaný mixtape s názvom X X X TAPE, po ktorom by mal do konca roka nasledovať oficiálny sólový album. Čo ťa nezabije, to ťa posilní.Text: Patrik Marflák
Foto: Facebook.com/moja.rec


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti