Aaron Lines - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Aaron Lines
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Folk 
Krajina:
Kanada
Web:
http://www.aaronlines.com/ 

Biografia:

Anthony Aaron Lines je kanadský counrty spevák, ktorý sa vo svete hudby pohybuje od roku 2001, kedy vyšiel jeho debutový album Love Changes Everything. Prvé dva single z albumu Changes Everything a I Can Read Your Heart, zožali veľký úspech na poli country hudby v rodnej Kanade, kde bol aj nominovaný na hneď niekoľko hudobných ocenení v kategóriách country objav roka.

Po podpise zmluvy s americkým vydavateľstvom sa mu otvorila cesta aj do Spojených štátov. Svoj druhý štúdiový album Living Out Loud vydal v roku 2003 a hneď sa umiestnil na deviatom mieste v Billboard's Top Country Albums. Taktiež pilotný singel z tohto albumu You Can't Hide Beautiful zožal veľký úspech.

Tretí štúdiový album Waitin' on the Wonderful vyšiel v roku 2005. Všetky tri vypustené single z tohto albumu sa umiestnili v prvej desiatke country rebríčkov v Kanade a USA. Paradoxne album nebol v Spojených štátoch nikdy vydaný.

Štvrtý štúdiový album Moments That Matter bol vydaný v roku 2006 a jeho pilotný singel Cheaper to Keep Her sa držal 11 týždňov na prvom mieste. Na albume sa textársky podieľal z väčšej časti aj Aaron a ústrednou myšlienkou v jeho textoch sa stala rodina.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu