Afrodias - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako afrodias.

Názov interpreta:
Afrodias
Roky činnosti:
70's,80's,90's,00's
Žánre:
Rock, Heavy metal 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Bratislava
Web:
http://www.afrodias-music.com// 

Biografia:

(SK)

- AFRODIAS -
Rock - Metal - Pop - Punk.

AFRODIAS-MUSIC ® Igor Manica - Komponovanie hudby a Hudobné vydavateľstvo. Hra na Elektrofonickú sólovú gitaru.

AFRODIAS-MUSIC ® http://www.afrodias-music.com aktuálne podporuje tieto hudobné skupiny:

* WOW! (Slovakia)
* ATLANTIA (France)

Pôsobenie:

Igor Manica je profesionálny hudobný skladateľ a producent populárnej hudby. Komponujem predovšetkým melodický Pop-Rock, orientovaný na dámske hudobné skupiny, spievajúce v angličtine a francúzštine. Alternatívne môžem spolupracovať na nejakých Rockových, Pop-Rockových, Heavy-Metalových, Popových a Diskotékových projektoch alebo na projektoch k Filmovej hudbe. V týchto žánroch môžem na objednávku za 5000 EUR skomponovať do 2 mesiacov kvalitnú pieseň v angličtine na akúkoľvek tému. (Melódia spevu + text + nástrojové medzihry + čiastočný aranžmán pre hudobnú skupinu + notový podklad. Detaily upresním.)

Download Music of Internet - Sťahovanie piesní z Internetu:

Ak sa vám páčia moje piesne a chcete si niektoré z nich stiahnuť, môžete zaplatiť prostredníctvom služby PayPal https://www.paypal.com/ na môj účet: "afrodias@inmail.sk" a následne ma o tom informujte na môj priamy E-mail: "afrodias@inmail.sk" a uveďte, za ktoré piesne ste zaplatili a ja vám pošlem URL Link na stiahnutie príslušných piesní. Ceny sú nasledovné: Spievaná pieseň = 1,00 EUR ; Inštrumentálna skladba = 0,50 EUR. Formáty: MPEG-3 (- MP3), WMA. Veľmi pekne vám ďakujem za váš záujem a finančnú podporu.

Najradšej mám tieto hudobné skupiny: * ABBA * Accept * Vixen * Scorpions * Iron Maiden * Helloween * Manowar * Susie Hatton * Stryper * Black Daisy * Warlock - Doro Pesch * Judas Priest * Mandy Smyth * Kim Wilde * Sandra Kim Cretu * Deep Purple * Black Sabbath * Uriah Heep * Van Halen * U.D.O. * Bruce Dickinson * Whitesnake * Ozzy Osborne * Lita Ford * Megadeth * Kiss * Roxette * Bon Jovi * Motley Crue * France Gall * Stephanie De Monaco * Samantha Fox * Sabrina Salerno * Eight Wonder - Patsy Kensit * Duran Duran * Fancy * Avril Lavigne * Alice Cooper * Belinda Carlisle * The Flirts * Blondie * Camuflage * Queensryche * Europe * Savatage * Tina Charles * Rod Stewart * Olivia Newton-John * Malison Rogue * Iveta Bartošová * Oľga Záblacká * Tublatanka * Olympic * Ingola * a veľa ďalších skupín, ktorých hudba je založená na melodickosti.

Môj hudobný profil v angličtine (EN) nájdete na: http://www.myspace.com/afrodias

Ďalšie moje aktivity sú - AFRODIAS ® Astrológia - Mágia - Alchýmia - (Elixír mladosti): http://www.afrodias.com - tu nájdete aj moju osobnú stránku. A tiež AFRODIAS-DESIGN ® - Grafický Dizajn.

Niekoľko rokov sa venujem aj alchymistickej vede. Vraví sa, že alchymisti nestarnú. Nuž mne sa zatiaľ podarilo vyvinúť Elixír mladosti, ktorý vám môžem ponúknuť. Môžem tiež povedať, že momentálne nič lepšie na trhu nie je. :) Ak vás to zaujíma, nejaké informácie o tom nájdete na mojich internetových stránkach http://www.afrodias.com v menu Alchýmia a na adrese http://www.afrodias.com/Video/AlchymLP.zip si o tom môžete stiahnuť a pozrieť krátky dokumentárny film. (Veľkosť súboru je 104 MB.) Keďže všetko robím väčšinou sám, som veľmi zaneprázdnený.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu