Anastacia - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Anastacia
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Pop, Pop rock, Rock, Soul 
Krajina:
Americká Samoa
Web:
http://www.anastacia.com// 

Biografia:

Beloška s černošským hlasom, to je Anastacia Lyn Newkirk. Vďaka talentovej show MTV The CUT v roku 1999, kde sa umiestnila na druhom mieste, zaujala mnohé nahrávacie spoločnosti. Podpísala zmluvu s Daylight Records.

Debutový album Not That Kind vyšiel v roku 2000. Pilotný singel I´m Outta Love naštartoval jej obrovskú kariéru. Z albumu sa predalo viac ako 7 miliónov kópií.

Z druhého albumu Freak Of Nature sa síce predalo o 3 milióny viac nosičov, no celosvetový úspech svojho predchodcu nedosiahol. Prekvapivé je, že singel One Day In Your Life sa s ťažkosťami prepracoval to Top 40.

V januári 2003 je lekári diagnostikovali rakovinu prsníka. Boj s touto zákernou chorobou sa jej podarilo vyhrať a toto najťažšie obdobie jej života sa odzrkadlilo na albume s jednoduchým názvom Anastacia. Obsahoval fantastické hity ako Left Outside Alone, Sick and Tired a nemenej známe single Welcome To My Truth či On My Heart.

Ďalší album vydala v roku 2005 pod názvom Pieces of a Dream. Okrem 12-tich najvačších hitov obsahoval album duetá s benom Moodym – Everiting Burns a I Belong To You s Erosom Ramazzottim. Pilotným singlom sa stala skladba, ktorá niesla rovnomerný názov albumu.

Ďalší rádový vyšiel v roku 2008 a dostal názov Heavy Rotation. Ani zďaleka nedosiahol taký komerčný úspech ako jeho predchodcovia. i kritika sa k nemu postavila vlažne. Vinu sa pripisuje ekonomickej kríze a najmä zmene vydavateľstva, ktorú Anastacia podstúpila. Boli z neho vydané tri single: I can feel you, Absolutely Positively, Defeated.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu