Body & Soul - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Body & Soul
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Drum&bass, Liquid funk 
Krajina:
Rakúsko
Web:
http://www.myspace.com/bodyandsoulmusic/ 

Biografia:

Aj napriek tomu že boli BODY & SOUL hneď z úvodu svojho vstupu na scénu hodnotení ako tvorcovia „dance floor smashing" beatov, neprestali prekračovať hudobné hranice. Experimentovanie s rôznymi žánrami im pomáhalo nachádzať zvuk, čo len trochu odlišný od bežného Drum & Bassu. Táto dvojica sa stala známou pre svoje nesmierne všestranný a nebývalý sound, ktorý uchvacuje čoraz viac fanúšikov.
Po vydaniach na slávnom labeli Bad Company, sa duo rozdelilo na rôzne bočné projekty, ktoré sa nezávisle zúčastňovali na hudobných produkciách a v rôznych hudobných oblastiach s cieľom zdokonaliť sa vo svojej profesii. Rob a Mike sa nakoniec opäť spojili v roku 2008 a založili svoje vlastné vydavateľstvo - Nasca Records , ktoré sa opäť sústreďuje výlučne na Drum & Bass. Okamžité výsledky ich opätovného spojenia bola rada vysoko hodnotených počinov a remixov pre Breakbeat Kaos, Viper či Virus Recordings.
Duo má tiež za sebou pestrú cestu so svojimi DJ-setmi. Okrem domovského Rakúska hrali azda vo všetkých európskych krajinách a taktiež i vo svete. Za svoj veľký úspech považujú už druhú účasť na Winter Music Conference v Miami. Takže treba si na BODY & SOUL dávať pozor aj v roku 2010!

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu