Bullboxers - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako thebullboxers.

Názov interpreta:
Bullboxers
Žánre:
Punk rock 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Poprad
Web:
http://www.bullboxers.wz.cz/ 
Zoznam členov:

Barbie- hlas

Maťo- gitara , hlas

Samo - basa

Mišo- bicie, hlas 

Biografia:

Začiatky kapely THE BULLBOXERS siahajú na prelom rokov 2004 a 2005 , kedy v Poprade vzniká kapela inšpirujúca sa punkom 77 , kapelami ako Ramones, The Adicts a slovenskou klasikou Zónou A. Približne v marci 2005 sa sformovala zostava členov :
Barbie- hlas
Maťo- gitara, vokály
Mišo- basa, vokály
Šviho – bicie
2005: Prvý koncert odohrala po 3 mesiacoch pôsobenia v skúšobni , v máji v niekdajšom podniku v PP Pod tribúnov ( + U.N.C, Degustator). V lete vystúpila aj na svojich prvých festivaloch a to na Underground feste v Martine a Rockefeste v Košiciach.
V septembri kapela nahráva svoje prvé demo obsahujúce 10 piesní prevažne v streetpunkovom štýle a s názvom Steel Story, ktoré bolo pokrstené v novembri kapelou Odpad.
2006: V máji sa natáča klip k skladbe Hippies smells, ktorý sa dočkal pozitívnych i negatívnych ohlasov . Kapela v tomto roku koncertuje pomerne málo a sústredí sa na nové piesne a v lete sa nahráva nový 10 piesňový album s názvom Bloody rocknroll , tentokrát v profesionálnom štúdiu Kobka v Martine a vychádza ako oficiálny album pod hlavičkou Brutal Records. V tom istom roku vychádzajú dve výberovky ( Underground Punx attack II., Punk Rock made in Slovakia vol.6) , na ktorých sme sa zúčastnili piesňami Názor nie je na predaj a Riešenie.
2007: Rok je poznačený čiastočným bubeníkovým odchodom , kde sa dočasne menila zostava kapely.Kapela tvorí nové piesne a aktívne začina koncertovať v druhej polovici roka a na akcii zvanej Punk rock 77 night v klube Semafor v SNV krstí svoje cd Bloody rocknroll , krstnými otcami sú členovia Zóny A Koňýk a Mikko. Na koncerte vystúpili The Grit (UK), Zašitá diera. Odohrávajú dva koncerty s legendou Slobodná Európa . V banskobystrickom klube 77 nahráva svoje live cd.
2008: Natáčanie v poradí druhého videoklipu k piesni Like a Sheena v máji. V júny odohráva svoj prestížny koncert ako predskokan talianskej kapely THE TWINKLES v BB. V októbri sa predstavila s poľskou kapelou Horroshow na domácej pôde.V decembri kapela nahráva nové piesne na pripravované split cd, ktoré by malo vyjsť v prvej polovici roka 2009 a zúčastnila sa svojou piesňou Like a Sheena na medzinárodnej kompilácii Czech and Slovak Streetkids vol.3.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu