Dagmar Rostand - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Dagmar Rostand
Roky činnosti:
90's,00's
Žánre:
Pop 
Krajina:
Slovensko

Biografia:

Slovenská speváčka Dagmar Rostandt bola v začiatkoch svojej kariéry známa predovšetkým z účinkovania v úspešných muzikáloch, medzi ktoré patrí Dracula či Mníšky.
V roku 2001 sa však predstavila najmä ako pop rocková speváčka. V tomto roku totiž vydala svoj debutový album Možno si na mňa zvykneš, z ktorého sa singlami stali skladby Neber to vážne či titulná skladba Možno si na mňa zvykneš.

Štart novej kariéry vyzeral celkom úspešne. Avšak potom sa Dagmar začala stretávať s mnohými sklamaniami ako sú rozpad kapely, nešťastie na manažérov, či finančné problémy. Všetky tieto faktory odsúvali nahranie druhého albumu tejto speváčky.
Istý čas Dagmar pôsobila v dievčenskej skupine, čo bola vtedy u nás na slovenské pomery skutočne originálne. Avšak ani tento projekt jej nevyšiel.

Medzi jej posledné projekty patrí nahranie skladby Pohreb bielej vrany. Nahrávanie sa uskutočnilo vďaka Robovi Ristovi z kapely Made To Made. Zaradiť sem môžeme tiež zostavenie vlastnej kapely Six Faces. Prvotným cieľom tejto kapely je preraziť v zahraničí. S prvými pozitívnymi ohlasmi sa už stretli.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu