EUFORY - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
EUFORY
Roky činnosti:
2008 - súčasnosť
Žánre:
Heavy metal 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Martin
Web:
https://eufory.sk// 
Zoznam členov:

Miriama Hodoňová – bicie nástroje
Števo Hodoň – gitara, spev
Ľuboš Senko – spev
Adrian Benca – basová gitara
Peter Drábik – gitara, spev 

Biografia:

(New BIO kapely EUFORY)

2008 -2013 : Zrod skupiny EUFORY. Zakladajúci člen kapely - bubeníčka Miriama Hodoňová. Spočiatku sa EUFORY formovala ako revivalová skupina, hrajúca skladby od legendárnych DEF LEPPARD. Neskôr sa formuje terajšia zostava EUFORY s odklonom od Revivalu k tvorbe vlastných skladieb .
2014 : EUFORY nahráva prvý oficiálny singel z názvom „From The Other World“ .
2015 : Pozvanie na post manažera prijal Štefan „LSD“ Dibdiak. Presadzuje postupné získavanie skúseností a pomocou súťaží pre začínajúce kapely v priebehu roka dávať o sebe vedieť . EUFORY takto žne prvé úspechy u fanúšikov, porotcov i širšieho publika.
Zároveň „LSD“ podporuje nahrávanie a vydanie prvého CD kapely . To vychádza 6/2015.
“FLYING ISLAND EUFORY” je názov prvého albumu kapely EUFORY .
2016 : EUFORY vyráža na svoje prvé turné po kluboch a vystupuje i na festivaloch . Kapela sa zo skladbami z prvého albumu zúčastňuje úspešne v rozhlasových i TV hitparádach na SK i CZ ( Fajn rock muzic, Rebeca, Rádio pre život , TOPfest TV, Fajn rock TV ...) . Na jeseň 2016 kapela obmedzuje svoje vystupovanie , aby sa mohla venovať príprave nových skladieb na svoj druhý album. Vystupuje len ako hosť na finále Rockovej Maturity 2017 a na akcii Spomienka na Lemmyho , kde sa predvedie s repertoárom legendárnych Motorhead .
2017 : Kapela obmedzuje vystupovanie a pripravuje nahrávanie svojho druhého albumu .No aj tak začali z ostra , hned festivalový začiatok na Winter TURIEC FEST v domovskom Martine ! Boli sme príjemne prekvapení prijatím fanúšikov – skvelé to bolo ! Letné mesiace sme vypustili a zúčastnili sme sa len pár vopred dohodnutých festivalov . Medzitým sme navštívili štúdio na dokončenie nahrávok na pripravovaný 2.album . Jeho nahrávanie a neskôr mix a postprodukcia nám zabralo všetok čas až do konca roku . Zakončili sme rok na akcii Memmory of Lemmy II .
2018: Začiatok roka sme vyrazili na našu prvú samostatne pripravenú tour – a hned medzinárodnú !

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu