Hlavná stránka

>

Magazín

>

Hudobné akcie – fotoreporty / Hudobné fotoreporty

Hudobné akcie – fotoreporty / Hudobné fotoreporty

 • Pozrite si veľký fotoreport z narodeninového galakoncertu Kamila Peteraja

  Významný slovenský básnik a textár Kamil Peteraj v septembri oslávil 70. narodeniny. K jubileu dostal od svojich kolegov z hudobnej scény veľkolepý darček v podobe galakoncertu plného hviezd, ktorý sa konal v utorok (29.9.) v bratislavskej Inchebe. Pozrite...

  01.10.2015 - 07:00

  fotoreport

 • Pozrite si fotoreport z druhej polovice rekordného Szigetu

  Pred pár dňami skončil 23. ročník Sziget festivalu. Kým jeho prvej polovici dominovali hviezdy ako Robbie Williams a Florence and the Machine, aj posledné dni festivalu priniesli množstvo veľkých hviezd a silných momentov. Pozrite si fotoreport Dávida...

  19.08.2015 - 09:50

  fotoreport

 • Grape pred búrkou: Pozrite si veľký fotoreport z oboch festivalových dní

  Festival skončil kvôli počasiu predčasne, no napriek tomu priniesol viacero kvalitných koncertných zážitkov. Pozrite si výber z fotografií Marka Erda, v ktorom nechýbajú Foals, Balthazar, Triggerfinger, SĽUK, Fallgrapp, Billy Barman či José González.

  16.08.2015 - 13:20

  fotoreport

 • FOTO: Ako je na Szigete? Pozrite si atmosféru najlepšieho európskeho festivalu!

  23. ročník budapeštianskeho Szigetu, ktorý v ankete European Festival Awards 2014 zvíťazil v hlavnej kategórii Najlepší európsky festival, sa pomaly blíži ku koncu. Prvé dni na ňom strávila aj naša fotografka Martina Mlčúchová, pozrite si výber jej najlepších...

  14.08.2015 - 11:30

  fotoreport

 • Pozrite si veľký fotoreport zo záverečného dňa Pohody 2015

  Festival Pohoda má za sebou tretí deň, ktorý priniesol najteplejšie počasie a program plný výrazných koncertov. Najočakávanejšou hviezdou bola Björk, predstavili sa aj Lola Marsch, Ibeyi, of Montreal či CocoRosie. Pozrite si fotografie z celého dňa.

  12.07.2015 - 08:30

  fotoreport

 • FOTO: Die Antwoord, Einstürzende Neubauten, Franz Ferdinand & Sparks

  Piatková noc priniesla viacero hviezd 19. ročníka Bažant Pohody. Náš fotograf Marko Erd pre vás zachytil koncerty juhoafrických bláznov Die Antwoord, legendy Einstürzende Neubauten aj jednej z najzaujímavejších spoluprác súčasnosti - FFS.

  11.07.2015 - 08:30

  fotoreport

 • FOTO: Krásne piatkové poobedie na Pohode

  Festival sa blíži k svojej polovici a program už pár hodín prebieha na všetkých pódiách. Ešte pred hlavnými piatkovými hviezdami si fanúšikovia mohli pozrieť koncerty prevažne slovenských kapiel, vyblázniť sa na množstve atrakcií či len sa tak povyhrievať...

  10.07.2015 - 17:30

  fotoreport

 • Pohodu roztancovali Lasky, Kaščák aj Manu Chao. Pozrite si fotky z prvého dňa

  Skvelá nálada vládla na trenčianskom letisku už od začiatku 19. ročníka festivalu Pohoda. Po stáliciach slovenskej scény, kapelách Para a Bez ladu a skladu, ovládol hlavné pódium headliner Manu Chao s kapelou La Ventura. Pozrite si fotoreport Marka Erda.

  10.07.2015 - 08:30

  fotoreport

 • Metallica, Muse aj Kiss: Pozrite si fotoreport z prvého ročníka Rock in Vienna

  Viac než tridsať kapiel sa od štvrtka do soboty predstavilo na premiérovom vydaní nového festivalu Rock in Vienna. Obľúbený Donauinsel navštívili desaťtisíce fanúšikov rocku a metalu a nechýbal medzi nimi ani slovenský fotograf Zdenko Hanout.

  08.06.2015 - 08:00

  fotoreport

 • FOTO: Robbie Williams prvýkrát koncertoval na Slovensku

  Britský spevák a šoumen Robbie Williams sa v rámci svojho Let Me Entertain You Tour 2015 predstavil po prvý raz aj v Bratislave. Vypredanej Slovnaft aréne predviedol nezabudnuteľný zážitok.

  19.04.2015 - 00:00

  fotoreport