Hlavná stránka

>

Magazín

>

Hudobné akcie – fotoreporty / Hudobné fotoreporty

Hudobné akcie – fotoreporty / Hudobné fotoreporty

 • Metallica, Muse aj Kiss: Pozrite si fotoreport z prvého ročníka Rock in Vienna

  Viac než tridsať kapiel sa od štvrtka do soboty predstavilo na premiérovom vydaní nového festivalu Rock in Vienna. Obľúbený Donauinsel navštívili desaťtisíce fanúšikov rocku a metalu a nechýbal medzi nimi ani slovenský fotograf Zdenko Hanout.

  08.06.2015 - 08:00

  fotoreport

 • FOTO: Robbie Williams prvýkrát koncertoval na Slovensku

  Britský spevák a šoumen Robbie Williams sa v rámci svojho Let Me Entertain You Tour 2015 predstavil po prvý raz aj v Bratislave. Vypredanej Slovnaft aréne predviedol nezabudnuteľný zážitok.

  19.04.2015 - 00:00

  fotoreport

 • FOTO: Vojtěch Dyk s B-Side Bandom opäť očarili Bratislavu

  Český spevácky fenomén Vojta Dyk si za posledné roky na Slovensku vybudoval stabilnú fanúšikovskú základňu. Najmä do nášho hlavného mesta sa s orchestrom B-Side Band vracia pravidelne a stalo sa tak aj vo štvrtok večer. Pozrite si fotoreport Marka Erda.

  10.04.2015 - 07:00

  fotoreport

 • FOTO: Veľký tanečný večer preniesol Starú tržnicu do starej dobrej Ameriky

  Bratislava má za sebou výnimočný večer, počas ktorého si prišli na svoje všetci fanúšikovia hot jazzu a swingu. Bratislava Hot Serenaders a legendárny Ondřej Havelka so svojimi Melody Makers v piatok večer roztancovali Starú tržnicu. Pozrite si fotoreport...

  29.03.2015 - 17:00

  fotoreport

 • FOTO: Hypnotický večierok s Electronic Beats v Bratislave

  Putovný festival Electronic Beats sa v piatok (6.3.) po necelom roku vrátil do nášho hlavného mesta s mimoriadne eklektickým programom. Každý zo štvorice interpretov predviedol inú šou, no všetky ich spájala príjemne hypnotická atmosféra. Pozrite si fotky.

  09.03.2015 - 07:30

  fotoreport

 • FOTO: Katy Perry a jej farebná šou prvýkrát na Slovensku!

  Hity, ktoré chtiac-nechtiac pozná každý, množstvo humorných aj gýčových rekvizít, uletené kostýmy, ohňostroje, hviezdna predskokanka a mnoho ďalšieho. Premiéra americkej speváčky Katy Perry skrátka splnila očakávania najväčšej popovej šou súčasnosti.

  28.02.2015 - 06:00

  fotoreport

 • FOTO: World Music from Slovakia - svetová hudba zo Slovenska

  V stredu 4. februára sa v bratislavskom Ateliéri Babylon po prvýkrát uskutočnil klubový festival pod hlavičkou platformy World Music from Slovakia, ktorej cieľom je zviditeľniť originálnych slovenských umelcov doma i vo svete. Pozrite si fotoreport Marka...

  05.02.2015 - 10:00

  fotoreport

 • FOTO: IMT Smile a Lúčnica očarili vypredanú Inchebu

  Zaujímavo riešené pódium, svetelná technika najrôznejších druhov a najmä desiatky talentovaných hudobníkov a tanečníkov. IMT Smile a Lúčnica včera bratislavskú Incheba Expo Arénu zaplnili všetkými farbami a očarili niekoľkotisícové publikum.

  14.12.2014 - 08:00

  fotoreport

 • FOTO: Francúzska hviezda ZAZ si podmanila slovenské publikum

  Najväčšia francúzska hviezda súčasnosti, Isabelle Geffroy alias ZAZ, si v piatok večer podmanila Bratislavu. Jej fanúšikovia zaplnili Aegon arénu do posledného miesta, pred vystúpením hviezdy si mohli vychutnať aj predkapely Lake Malawi a Billy Barman....

  29.11.2014 - 10:00

  fotoreport

 • FOTO: Akcia Big Beat de Luxe v Bratislave spojila legendy bigbítu

  Vo vypredanej Starej tržnici v nedeľu večer zneli vyše tri hodiny bigbítu. Unikátny koncert hudobných legiend Big Beat de Luxe spojil na jednom pódiu mená ako Pavol Hammel, Collegium Musicum, Vladimír Mišík, Blue Effect a Józef Skrzek. Pozrite si fotoreport.

  24.11.2014 - 12:00

  fotoreport