Home Made Mutant - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako Home Made Mutant.

Názov interpreta:
Home Made Mutant
Roky činnosti:
90's,00's
Žánre:
Folk, Jazz, Nu jazz, Electronica, Folktronica, Downtempo 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Bratislava
Web:
http://azylmusic.azyl.sk// 
Zoznam členov:

Maroš Hečko - vocal, rhodes, piano
Martin Hasák - guitar
Roman Harvan - violoncello 

Biografia:

Home Made Mutant, kapela založená po rozpade Free Faces jej dvoma členmi: Maroš Hečko (spev a elektrické piano), Marcel Buntaj (bicie, klavír) a Martin Gašpar (basa, gitara, na poslednom albume aj programing) vydáva každé tri roky od 2002 jednotlivé časti trilógie o láske a spolunažívaní s autorským rukopisom Maroša Hečka.

Na albumoch si zahrali aj hostia: Andrej Šeban (High Voltage Resistant - gitara), Oskar Rózsa (High Voltage Resistance - basa a Home Made Mutant Made Home - basa, gitara, programing, mix), Michal Žáček (High Voltage Resistance - saxofón a flauta), Juraj Bartoš (High Voltage Resistance - trúbka), Maťko Zajko (Pitbull Report - gitara) a speváčky Anna Tóthová, Dada Mazalová a Andrea Bučková. Moderátor Bebe nazval štýl Home Made Mutant ako “hudbu do klubu, aj do obývačky”, v ktorej ide o fúziu jazzu, rocku a chill out music.

Komorné pesničky podávané v akustickom prevedení sa na koncertoch prezentovali v zložení: Maroš Hečko (spev, fender piano), Marcel Buntaj (bicie), Martin Gašpar (basa), Vlado Šarišský (klavír), Martin Hasák (gitara) a Roman Harvan (violončelo).

V súčasnosti skupina vystupuje ako trio.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu