Jamelia - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Jamelia
Roky činnosti:
90's,00's
Žánre:
Pop, R&B 
Krajina:
Veľká Británia
Web:
http://www.jamelia.com/ 

Biografia:

Jamelia má viac ako falošné začína olympijský sprinter, ale teraz naozaj je jej čas vypálit svetlé. Jej posledný jednom 'Bout' poukázal na ceste, ale nové jednotné 'Superstar' skopci správy domov - to dievča je späť na povrch, čo začala.

Zdá sa neuveriteľné, že ju hneď prvý singel bola vydaná v roku 1999, kedy bola v ponuke veku 18 rokov. Ešte viac neuveriteľné je, že ona by bola objavená Parlophone vo veku 15, keď stál v A & R človeka kancelárske a spieval vlastné pesničky accapella s dôverou, že ženy dvakrát svojom veku by byť hrdý na displeji. Parlophone podpísanú ju na mieste, ale nechať ju rozvíjať svoj vlastný čas, kým bola pripravená uvoľniť jediný, ktorý 3 roky neskôr, ona bola.

Je ťažké si predstaviť, ako sa ako kul v plote bola v tej dobe. UK R & B bola stále hľadajú ženské hviezdy a nečakali na to v 18 rokov od Birminghamu, ktorý nikto už predtým počul. Mali byť prekvapený.

Do 18 mesiacov Jamelia sa ísť na to mať 4 Top 40 hitů, najmä vďaka úžasnej 'Money', stále ju najviac uznávaných písnička a určite ju najväčšieho úspechu dosiahol No5. V roku 2000 bola nominovaná na 4 Mobo Ocenenie získal jeden.

V čase, keď sa 'Nezávislí v nedeľu' napísal, že "skoro 19 rokov, Jamelia má domáce talent dať Missy Elliot návrat na ňu peniaze." Jej vznik sa zdalo neúprosný.

Potom Jamelia má tehotná a účinne ju držať na kariéru, aj keď ona pokračovala písať v priebehu tehotenstva. V skutočnosti, 'Bout' je pieseň bola práca na v tej dobe.

Jej holčička sa narodila v marci 2001 a Jamelia strávil nasledujúce dva roky prináša ju. Bolo by to dva roky absolútnu radosť, ale spolu s frustrácie vidí R & B explodovať do hlavného prúdu bez nej. Bolo to najmä v trýznivým že má strávil dva roky klíčeniu nápadmi a pesničkami, relishing je so svojou dcérou, ale svrbenie sa dostať späť a dokázať sebe ešte raz.

Júna 2003 uzrel jej návrat s pozoruhodnou 'Bout', ktorý napísal Jamelia a C Swing, písacie spolupráci, ktoré už splodeniu 'Money'. 'Bout' stal Jamelia piaty zásah, a to aj napriek problémom s videom, ktoré oneskorené uvoľňovanie jednotné. Ďalším predčasný štart, aj keď len mierny, jedinej nehode bol Ra Digg, ktorí guested na jednotný ale nemohla objaviť v re-shot video.

Dňa 15.září Jamelia vydáva istý-požiarny zásah rozbít jediný 'Superstar', za ktorým nasleduje album, zatiaľ bez názvu, September 29. Obaja sú klasika, album, úplne nanovo definovať, čo to je všetko o umelca. Ak 'Superstar' je okamžite obchodné, album posúva R & B obálky tak ďaleko, že roztrhává otvorená po stranách. Nie preto, že je obeťou melódií pre inovácie, v srdci každej trati je vrah pieseň, je to proste všetko, čo znie tak čerstvé a nové v žánri naplnené kapacity s pravými umelci a prijatie R & B lite tendencia získať hit. Toto je skutočná vec, nie difúziou line.


Niektoré zo skladieb hraných spolupráca - 'Club Hoppin', napríklad funkcie Bubba Sparxxx, zatiaľ čo 'Vypnuté Da Enz' funkcie Ašerově D Takže z tuhých posádky. Ale to je veľmi Jamelia to rekord, a ako také pisses celej jej predchádzajúci album 'Dráma' z takej výšky by ste mať problémy s uznaním za rovnakú dievča. Ale to je, je to práve ona to žilo viac o živote a piesne, ktoré odrážajú. Lyrické, je to ohromujúci úspech z jednej tak mladý - počúvanie 'Thank You' a 'Life' pre príklady pozoruhodne prenikavejšie spisovateľ, kto vie písať o veciach, ako je fyzického zneužívania, a to spôsobom, že belies svojej mladosti a rovnako ako najlepšie písomne, umožňuje nám nahliadnuť do sveta, ktorého tmavé priestory sme nemusí vždy chcú konfrontovať. A skvelé pesničky taky!

Pripravte sa na prekvapený toto album. Je to bezpochyby dielo hlavný umelec, ten, ktorého čas nadišiel konečne u zrelého veku 22. 'I could bol súťažiaci' mohol ľahko boli Jamelia to lamentovat, za prvé, keď bola podpísaná na 15, ale to nie je jej prvý singel správa za 3 roky, a po druhé, keď zlomil-preč kariéru na výšku je to, že bude mať svoje dieťa . A súťažiaci? Ani náhodou, Jamelia, sa tento album, ktoré ste už vyhrali boj.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu