Jaro Filip Tribute Band - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Jaro Filip Tribute Band
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Pop 
Krajina:
Slovensko

Biografia:

Nápad uskutočniť projekt Jaro Filip Tribute Band sa zrodil v producentskej hlave Ivana Táslera. Ten okolo seba postavil známych i menej známych slovenských spevákov, ktorí prespievali piesne zosnulého Jara Filipa. Hlavná myšlienka projektu bola vo vzdaní pocty tomuto skvelému umelcovi.

Producentský talent Táslera sa prejavil v skutočne pestrom výbere interpretov, ktorý je cítiť v každej jednej piesni. Každá totiž dostala nový, modernejší šat.
Snáď najznámejšiu skladbu Cez okno si zaspievali Adam Ďurica, Martin Husovský z kapely Komajota, Peter Debnár z Raindown a Samo Tomeček.
O novú tvár piesne My sa postaral samotný Ivan Tásler so svojou kapelou IMT Smile. Do pôvodne pomalej piesne vniesli svoje typické exotické prvky.
Jedna z najznámejších piesní Do batôžka, znie teraz v podaní Kataríny Knechtovej.
Okrem už spomínaných sa projektu zúčastnil Janko Kuric, Lasky z Pary, Kuly z Desmodu, kapela Hrdza, 100 múch, Chiki liku tu-a, Peter Lipa, skupina Lavagance, Igitot, Zuzka Smatanová a Robert Roth.

Takmer celý projekt Tribute Band sa predstavil aj naživo počas koncertov, na ktorom prezentovali album Jarove pesničky, ktorý uzrel svetlo sveta začiatkom roka 2008.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu