Mafia Corner - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Mafia Corner
Roky činnosti:
2013 - súčasnosť
Žánre:
Pop, Electronica 
Krajina:
Slovensko
Zoznam členov:

Toy Boy (2013-súčasnosť)
Vlado "Randy" Gnepa (2013-2014) 

Biografia:

Mafia Corner vzniklo ako slovensko-britské producentské duo, ktoré si dalo za cieľ "ovládnuť" slovenskú hudobnú scénu, a to bez rešpektu k tradíciám, predsudkom, či kompromisom.

Svoje sľuby začalo duo plniť už pri debutovom singli, ktorý predstavuje electro-swingovú coververziu legendárneho hitu Zuzulienka od Františka Krištofa Veselého z 30. rokov minulého storočia. Na svojom konte majú tiež spoluprácu s českým spevákom Jarom Smejkalom v skladbe Jsem tu sám.

Mafia Corner je momentalne projektom Mike-a. Nejde o žiadného nováčika, ale o producenta s dlhoročnou praxou a úspešným radom hitov. V roku 2013 si povedal, že vytvorí značku a nebude sa skrývať za tváre interpretov. Možno na česko-slovenskej úrovni netradične spojenie, ale vo svete už dnes bežnou praxou. Ku príkladu možno uviesť napríklad Calvina Harrisa, Davida Guettu, Swedish House Mafia, will.i.am a iných...

Mafia Corner znamená umeleckú slobodu a zároveň príležitosť produkovať skladby výhradne podľa vlastnej intuície a potreby trhu. Projekt je v súčasnej dobe orientovaný na electro, house, dance a pop, drum&bass, dubstep.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu