Marhalen - profil

Zmeniť informácie
Názov interpreta:
Marhalen
Roky činnosti:
2016 - súčastnosť
Žánre:
Rock 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Bratislava
Web:
https://www.facebook.com/Marhalen// 
Zoznam členov:

Pavel "Ďateľ" Achs - spev, akustická gitara
Adrian "Adino" Máňa - spev, el.gitara
Ján "Janki" Coss - el.gitara, spev
Nina Ševcová - bassgitara
Ján Nyiregyházki - bicie 

Biografia:

MARHALENČo je to Marhalen?

Marhalen je širokospektrálny, pop-rockovo-punkovo-bluesovo-rock´n´rollový hudobný liek takmer na všetko (niečo ako paralen, len oveľa silnejšie). Vznikol v roku 2014, ale jeho korene siahajú až do 90.-tych rokov minulého storočia. Po dvoch rokoch klinických testov v skúšobni sa Marhalen dostal na trh. Po prvý raz ho užili diváci na koncerte v Slezák Rock Pube 4. novembra 2016. Všetky hudobné „dávky“ (teda piesne) pochádzajú výhradne z dielne Marhalenu a sú v slovenskom jazyku.Zloženie:

Marhalen sa skladá z piatich rôznych muzikantov a hudobníkov: Pavel Achs - spev, akustická gitara, Adrian Máňa – spev, elektrická gitara, Ján Coss – spev, elektrická gitara, Ján Nyíregyházki – bicie nástroje a Nina Ševcová – basgitara.Na čo sa používa:

Marhalen sa užíva zlepšenie nálady (aj tej dobrej, ktorá je po ňom ešte lepšia), priaznivo pôsobí na nervový systém a celkový zdravotný a duševný stav divákov, odbúrava stres a depresie. Takisto tlmí bolesť a má blahodarný účinok na kĺby a svaly (hlavne pri pohybe do rytmu pod alebo pri pódiu).Komu je určený:

Marhalen je určený všetkým vekovým kategóriám. Pri deťoch rozhodnú o užívaní Marhalenu ich rodičia alebo zákonní zástupcovia. Tehotné a dojčiace ženy musia pre zvýšené decibely konzultovať užívanie lieku so svojim lekárom.Dávkovanie:

Deti do 3 rokov: dávkovanie určí rodič

Deti od 3 do 12 rokov: 1x ráno a pred spaním

Dospelí: minimálne 3 x denne, ale odporúča sa aj viac (tak ako pri všetkých liekoch platí, že ho treba užívať s rozumom)

Marhalen sa zatiaľ podáva buď masovo na verejných vystúpeniach a koncertoch alebo si ho môžete zadovážiť zadarmo na YouTube alebo na Facebookovej stránke Marhalenu.Nežiaduce účinky:

Zatiaľ neboli zistené žiadne vedľajšie alebo nežiaduce účinky. Na rozdiel od väčšiny liekov sa môže užívať aj s istou dávkou alkoholu. Upozornenie: Marhalen môže byť prudko návykový, no podľa expertov sa ním nedá predávkovať.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu