Mark Seinsen - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako svkshogo.

Názov interpreta:
Mark Seinsen
Roky činnosti:
90's,00's
Žánre:
Electro, House, Trance 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Bratislava
Web:
http://www.jimmyvanbooken.estranky.cz/ 

Biografia:

Mark Seinsen. Vlastným menom sa volám Peter Jankulík, narodil som sa 20.05.1987.K dj-ingu som mal vždy veľmi blízko, keďže môj bratranec je aktívnym dj-om od roku 1995. Už v mojich 11 rokoch som dostal možnosť zahrať si v dnes už neexistujúcom klube Royal. Vďaka kontaktom, ktoré už mal môj bratranec vytvorené, som si mal možnosť postupom času, zahrať na rôznych diskotékach skoro po celej Bratislave.

O nejaký čas neskôr som dostal možnosť stať sa rezidentom štvrtkových nocí v legendárnom klube Kráter. Tam som mal možnosť spoznať rôznych, teraz už popredných dj..s ako napríklad Melany, Stame, Smoly, Semtex.. atď. ktorý v tom čase, dá sa povedať, že tiež ešte len rozbiehali svoju dj-skú kariéru.

V tých rokoch bol môj štýl hudby zameraný skôr na House a R&B music. Zlom nastal v roku 2001, keď som si vypočul set Paul van Dyk-a z akcie Mayday. Vtedy som vedel, že štýl, ktorému by som sa chcel niekedy v budúcnosti venovať, sa nazýval Trance. Ale keďže trance - scéna bola v tých časoch na Slovensku ešte v „plienkach“ a nemal som veľa skúseností s týmto štýlom, ostalo len vo fáze snívania o veľkých trance akciách.

Niekedy v roku 2005 som si kúpil môj prvý mixpult a gramofóny, niekoľko trance dosiek a mohol som sa začať venovať hudbe ktorá ma veľmi baví. Už v roku 2006 som mal možnosť si zahrať na akcii Beefree na Bratislavských zlatých pieskoch a o rok neskôr na BF 07 v Hornej Strede.

V roku 2007 som organizoval akciu pod názvom Ex-terminal, ktorá sa dočkala troch pokračovaní, ktoré dopadli viac-menej úspešne. O rok neskôr som bol spoluorganizátorom party s názvom Celebration v Charlies klube, ktorá mala dosť pozitívny ohlas u ľudí ktorý ju navštívili. V tom istom roku dostávam možnosť zahrať si na akcií Free Summer Festival 2008 v Košiciach, kde hrali aj také dj-ské esá ako Michael Burian, Marcus Cooper, Michal Poliak alebo Daniel Kandi & Philipp Alpha zo Švédska.

Momentálne sa snažím všetok svoj voľný čas venovať produkcií, takže dúfam, že už čoskoro by mohol uzrieť svetlo sveta nejaký môj vlastný počin. Jeden z mojich malých snov, je zahrať si na akcií ako Beatiful Things alebo Progress Your Mind. Sound, ktorý ma momentálne naplňuje, je niečo medzi uplift, latino a balearic niekedy troška s tvrdším zvukom ,ale veľmi rád si zahrám aj progressive house či elektro.

Support Dj..s: Lucas Dear, Robbie, Jendek, Billy, Smoly, Josh, Camaro,Semtex , Tager, Joshjoy, LaCerTa, Skoudy, Kitty, Antena, Fresh, Melany, Pappi,Pico, Sanchez, Oxana, The_And, Stame, Camaro, Petit Dj, LaChiTa, KaTTka, Komár, Semtex, Raiden, Aifel, Laco "Miki" Mikuš, Vago, Matt Dee, Willy and many more Dj..s....

Clubs: Krater Club (Resident)(BA),Labene Pub (BA),Labyrint Pub (Resident)(BA),Laverna (BA),Charlies Club (BA),Nassau Club (BA),Bora-Bora Club (BA),Steps Club (TN),Monkey Club (Resident) (TT),Antinori (Ba),Cocoloco (Ba),Hlbocina Club (Ba), Empire Club (PK),4 Pink..s Club (BA),Spider Club (BA),Unique Club (BA),Primi Coctail bar (BA),Radosť (BA),Boston (BA),Cirkus Barok (BA)... a určite je toho oveľa viac,ale kdo si to ma všetko pamätat :)

Parties: Le Grande House, Exterminal Vol.1, Exterminal Vol.2,Exterminal Vol.3, Kamenak 3, Energy 2007, Beefree 06, Beefree 07, (I)legal Woodparty 07,Free Summer Festival 2008, White Island, Celebration .....

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu