Moja Reč - Nočný let

Upraviť pieseň
Interpret: Moja Reč


Moja Reč - Nočný let (text piesne)Delik:

Všetci by chceli, ale nemôžu ho mať, iba dobrí chlapci majú ten sound. Ideme ďalej, ak si myslel že sa dá, ťaháme párty až do rána. Ou, všetci by ho chceli, nemôžu ho mať, máme ten flash z ktorého budete high. Dnes v noci toto mesto nepôjde spať, ťaháme párty až do rána. Ja mám sound, pri ktorom sa ženy vyzliekajú alebo obliekajú a idú do klubu. Vyfintené, zmachlené, ďalšie nádherné a fit, všetky sa chcú baviť. Všetci sa chcú baviť, vyresetovať si prácu z hlavy. Naplniť si hlavu snami, aspoň na chvíľu. Klub letí do vzduchu ak keby padol na mínu. Každý pije rýchlejšie ak jeho tieň – Lucky Luck. Tak poď a daj si teqillu a biely rum a daj si čo chceš až kým chmáry z tvojej hlavy nezmiznú. A bež zbaliť tú sexicu a vezmi ju kam bude chcieť až kým z jej tela šaty nezmiznú. Letíme, vravší vesmírom, noc patrí nám, s očami jak z kryštálu v sprievode našich dám. Parket je natrieskaný a DJ má ten sound, pri ktorom prestávame rozmýšľať vládne rouch. Nechcete abynám mozgy vyleteli z hláv, nechajte nás letieť a užiť si dnešný flám.Lord Bengerer pustí beat, ja chytím majk a vypľujem tie intergalaktické rýmy k vám.

Supa:

Ja mám flow, pri ktorom sa MC prekrižujú, potajme ho obdivujú, nikdy na to neprídu. Chcú ho ovládať, skúšajú bajtovať, ale to by museli vidieť svet, jak ho vidím ja. Daj ruky do vzduchu, keď DJ pustí moju crew. Objednaj niečo tvrdé, nech ťa slečna pustí pod sukňu. S drinkom na bare, vo vačku dvanásť eur, ale to mi nebráni v tom že sa bavím jak ja chcem. Študenti aj povalači, umelci aj donášači, si obliekli to najlepšie čo mali a sú na párty. Herečky sa oblievajú šampusom, obchody sa vybavujú za klubom. Vyleziem tam hore a strhnem ho od základov, love miniem s tebou, idem k tebe dole s panákom. Naša reč je na svete už tisícročia, aj tak nie som schopný pomenovať čo ti vidím v očiach.

Delik:

Všetci by chceli, ale nemôžu ho mať, iba dobrí chlapci majú ten sound. Ideme ďalej, ak si myslel že sa dá, ťaháme párty až do rána. Ou, všetci by ho chceli, nemôžu ho mať, máme ten flash z ktorého budete high. Dnes v noci toto mesto nepôjde spať, ťaháme párty až do rána. Som minútu preč, zobral som si len timeout. Som raketa čo sere bomby niečo ako (...) Poď so mnou naše kroky dnes roztavia asfalt. Nevšímaj si čo vravia, sú napnutý ak harfa. Pozri sa mi do očí a objavíš v nich vesmír. Pozri sa mi do bageiz a objavíš v nich ááu.Povie ti vtip a zaspieva ti pieseň. Hlavne mi len prosím ťa nevrav že to nechceš niéé.Letíme, vravší vesmírom, noc patrí nám, s očami jak z kryštálu v sprievode našich dám. Parket je natrieskaný a DJ má ten sound, pri ktorom prestávame rozmýšľať vládne rouch. Nechcete aby nám mozgy vyleteli z hláv, nechajte nás letieť a užiť si dnešný flám.Lord Bengerer pustí beat, ja chytím majk a vypľujem tie intergalaktické rýmy k vám.


Ďalšie piesne z albumu

Sucker punch

Moja Reč

Križujeme mapu

Moja Reč

Mne netreba veľa

Moja Reč

Trocha lásky

Moja Reč

Ohrozený druh

Moja Reč

M. J.

Moja Reč

Dalšie cígo

Moja Reč

Dieťa vo mne

Moja Reč

Poďte so mnou

Moja Reč

Ihla

Moja Reč

Stalker

Moja Reč

Odviate vetrom

Moja Reč

Čo sa týka mňa

Moja Reč

Chlapské vzťahy

Moja Reč

On & on

Moja Reč

Ja a ona

Moja Reč

Nedeľné ráno

Moja Reč

Nutela

Moja Reč

Baby

Moja Reč

Motajú nám hlavy

Moja Reč

Novinky v katalógu

Najpopulárnejšie piesne interpreta

Jediná

Moja Reč

Hrdinovia

Moja Reč

Duša psa

Moja Reč

Hidden track

Moja Reč

Až do konca dní

Moja Reč

Nesudim nikoho

Moja Reč

Nočný let

Moja Reč

Najčítanejšie