Negative - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako Lucie.

Názov interpreta:
Negative
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Rock, Rock and roll, Glam rock 
Krajina:
Fínsko
Web:
http://www.negative.fi/ 
Zoznam členov:

Jonne Aaron - spev
Larry Love - gitara
Antti Anatomy - basgitara
Jay Slammer - bicie
Mr. Snack - klávesy 

Biografia:

Jedna z najúspešnejších fínskych rockových skupín - skupina Negative vydala 7. mája vo Fínsku a v Škandinávii v poradí už ich štvrtý album s názvom „ Karma Killer“. Album bol následne vydaný 21. mája 2008 aj v Japonsku.
S predošlými troma albumami skupina Negative dobila fínske albumové a singlové rebríčky a odohrali stovky koncertov v Európe, Japonsku, Číne a v Rusku.
Koncom roka 2007 bola skupina ocenená ako „Best Finnish act“ na MTV Video music award, čím sa opäť preukázala veľkosť a obetavosť ich fanúšikov.
V januári 2008 skupina vydala DVD s názvom „In The Eye Of The Hurricane“, je to dvoj-DVD ktoré mapuje ich doterajšiu kariéru. Za predané množstvo vo Fínsku sa DVD stalo zlatým.
Prvý singel z nového albumu nesie názov Won‘t let go, pieseň predvádza prirodzený vývoj skupiny: má svieže elementy ale na druhej strane stále znie ako Negative – tvrdé gitarové pasáže, sóla sú kombinované s prekrásnymi melódiami.
Pesnička Won’t let go od uvedenia v hitparáde sa držala viac ako 10 týždňov v prvej päťke fínskej rádio hitparády a ďalší singel s názvom Giving up! sa taktiež šplhá na popredné miestá.
V týždni vydania sa album Karma Killer umiestnil na 3. mieste oficiálneho albumového rebríčka a ku dnešnému dňu sa drží už viac ako 7 týždňov v hitparáde.
Pred nahrávaním albumu Karma Killer sa rozišli cesty skupiny so Sir Christusom, ich dlhoročným gitaristom. Skupina sa rozhodla, že v budúcnosti bude pokračovať ako päťčlenná.

www.negative.sk

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu