NEPTUN PLUS - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako NEPTUN PLUS.

Názov interpreta:
NEPTUN PLUS
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Punk rock 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Nitra
Web:
http://www.myspace.com/neptunplus/ 
Zoznam členov:

Maťo - spev, gitara
Edo - gitara
Vilo - bicie
Dávid - basa, vokály 

Biografia:

Oficiálny vznik kapely ešte ako Omyl Prírody sa dátuje 6. januára 2006, kedy sa uskutočnila spomínaná prvá skúška, na ktorej sa zoznámil Maťo s Vilom a Dávidom, keďže dovtedy sa nepoznali. Po prvom polroku skúšania sa kapele naskytla príležitosť hrať na svojom úplne prvom koncerte. Koncert sa konal 1. septembra 2006 v Drážovciach pri Nitre s Kapelou Zoči Voči. Kapela odohrala niekoľko koncertov a nahrala si sama zopár nahrávok v otrasnej kvalite v skúšobni cez počítač. Kapela sa tiež zúčastnila súťaže Blast Beat battle of the bands, kde postúpila do semifinálových kôl. Kapela ďalej skúšala a skladala nové piesne, odohrávala koncerty až do leta 2009, kedy sa kapela dohodla na zmene názvu. Posledný koncert ktorý kapela odohrala ako Omyl Prírody sa konal 18.9. 2009 v Nových Zámkoch.

Zmena názvu mala viacero dôvodov. Jeden z nich bol, keď sa kapela mala zúčastniť dobročinného koncertu pre postihnuté deti a vystupovať pod názvom Omyl Prírody im prišlo dosť nevhodné.

Kapela si vybrala z viacerých názvov napríklad: "papierový čert, mičiosféra, oni za to nemóžu, atď.". Nakoniec si kapela zvolila za nový názov NEPTUN PLUS. V tom čase keď bol názov už vymyslený sa kapela vybrala 17-18. 10 2009 nahrať svoje prvé štúdiové demo pod názvom "Všetko alebo nič" do Trnavy. Tak a tu sme.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu