No Gravity - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako No Gravity.

Názov interpreta:
No Gravity
Roky činnosti:
90's,00's
Žánre:
Rock 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Bratislava

Biografia:

Hudobná tvorba skupiny No Gravity je charakteristická ako zmes rôznych štýlov, pričom prevláda alternatívny rock alebo NU metal. Výrazné gitarové sú riffy doplnené melodickým spevom, samplami a elektronickými prvkami.

Zvláštnosťou debutového albumu s názvom HIGH bol anglický spev v podaní charizmatického američana ázijského pôvodu – Daniela. Daniela po jeho odchode späť do USA nahradil slovenský spevák Mišo.

Druhý album s názvom INVERZIA na seba nenechal dlho čakať. Jeho výsledný zvuk je doplnený o moderné prvky elektroniky, samplingu a scratchov. Album taktiež zviditeľnil jeden z najdrahších slovenských videoklipov, ktorý bol natočený ku skladbe „Stanem sa“.

Po troch rokoch nám vychádza nový album „The Beast of“ pod producentským dohľadom Davida Kollera. Exkluzívny CD nosič reaguje na teplotu. Takéto niečo na Slovensku ešte nikto nepoužil. Podobnú frajerinu si dovolili „kamoši“ z Nine Inch Nails (žeby odtiaľ inšpirácia?), ktorí ale iste nebehali po vzorky do Švajčiarska.

Pod singel \"Haunting me\" sa podpísal aj americkéhý producent David Bianco - držiteľ ceny Grammy a spolupracovník Red Hot Chili Peppers, či Ozzyho Osbourna.

Máme aj nového bubeníka. Volá sa Mario, 21 rokov. Príďte sa na neho pozrieť na koncerty (áno, aj tie budú), keď chce, dáva strašné šupy do toho. Držíme mu v jeho novom zamestnaní palce.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu