Rock Reunion - profil

Zmeniť informácie

Interpret je registrovaným členom, informácie môže meniť len užívateľ registrovaný ako mino16.

Názov interpreta:
Rock Reunion
Roky činnosti:
00's
Žánre:
Rock, Punk rock 
Krajina:
Slovensko
Mesto:
Banská Bystrica
Web:
http://www.bandzone.cz/rockreunion/ 
Zoznam členov:

Milan Kováč - Spev, gitara
Radovan Oravkin -Vokály, gitara
Andy Debnár - Bicie
Dominik Sabov - Bassgitara 

Biografia:

Kapela Rock Reunion sa sformovala začiatkom roka 2008, žánrovo hrá moderný rock s prvkami punk rocku a rôznych variácií rockovej hudby. Založili ju dvaja hokejisti ( Miňo Kováč a Rado Oravkin ), ktorí po základnej škole vymenili hokejky za gitary a začali sa venovať hudbe. Postupne sa ku kapele pridali aj bubeník Tomáš Štrba a bassgitarista Jakub Beňačka.

Medzi najvýznamnejšie úspechy kapely patrí 1.miesto v celoslovenskej súťaži organizovanej FUNRÁDIOM : " Funrádio má talent" , kde sa kapela na základe celoslovenského sms hlasovania stala s vlastnou piesňou Zlodej Duší celkovým víťazom. V roku 2009 kapela niekoľkokrát predskakovala skupinám ako DESmod, I.M.T. SMILE, či Horkýže Slíže.

Kapela sa tiež autorsky podieľala na hymnách pre festival YNÁ SOBOTA a pre banskobystrický futbalový klub DUKLA Banská Bytsrica. V roku 2010 bol natočený prvý oficiálny videoklip kapely k piesni HLAS, ktorý bol nasadený do hudobných televízií na Slovensku aj v Českej republike, kde sa ako nasadená novinka v ALTERNATIVA TV dostal na prvé miesto. Kapela chce do budúcna čím viac koncertovať a samozrejme nahrať debutový album.

Čítaj ďalej »
« skryť

Najpopulárnejší hudobní interpreti

Novinky v katalógu