Hlavná stránka

>

Správy

>

Seal prezradil dôvod rozpadu manželstva s Heidi Klum

Seal prezradil dôvod rozpadu manželstva s Heidi Klum

02.09.2012 - 15:44 | redakcia

Britský spevák Seal prezradil skutočný dôvod rozpadu manželstva s modelkou Heidi Klum. Podľa jeho slov za to môže jej vzťah s jej bodyguardom Martinom Kristenom, s ktorým ho vraj podvádzala. Štyridsaťdeväťročný spevák to uviedol pre portál TMZ.com po tom, čo sa v médiách objavili fotky Klum a Kristena na spoločnej dovolenke na Sardínii.


"Aj keď od neho som nič iné ani nečakal, myslel som si, že Heidi bude mať aspoň takú úroveň, že počká, kým sa náš vzťah skončí a až potom začne spávať s niekým iným. Takže teraz aspoň všetci poznáte odpoveď, ktorú ste uplynulých sedem mesiacov hľadali," vyhlásil Seal.

Tip na súťaž: Seal sa 29. novembra predstaví v Bratislave. Stretnutie s ním môžete vyhrať v našej exkluzívnej súťaži. Lístky na koncert sú v predaji na stránke Predpredaj.sk.

"To sa stáva, keď sa dvaja ľudia rozídu, pohnú sa ďalej a stretnú niekoho iného. Určite som neočakával, že sa z Heidi z ničoho nič stane mníška, ale mojou hlavnou prioritou je vždy blaho mojich detí. A aby som bol úprimný, ak má byť v ich živote niekto iný, bol by som radšej, ak by to bol niekto, koho poznajú," dodal. Spevák tým narážal na fakt, že Kristen je modelkiným osobným strážcom už štyri roky.

Heidi Klum sa za Seala vydala 10. mája 2005 na pláži v Mexiku. Majú spolu štyri deti - osemročnú Leni, šesťročného Henryho, päťročného Johana a dvojročnú Lou. Najstaršia Leni je síce z modelkinho predchádzajúceho vzťahu s niekdajším magnátom Formuly 1 Flaviom Briatorem, dievčatko si však Seal počas ich manželstva adoptoval. Od svadby si dvojica každoročne obnovovala svoj manželský sľub, no ich vzťah to nezachránilo. Klum a Seal sa rozišli v januári, v apríli modelka podala žiadosť o rozvod.

Zdroj: SITA (People.com), archív Hudba.sk
Foto: AP Photo/Chris Pizzello


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti