Hlavná stránka

>

Správy

>

Prvý ročník Hago Festu otvoria Gladiator, Peter Cmorik, Metropolis či Twiins

Prvý ročník Hago Festu otvoria Gladiator, Peter Cmorik, Metropolis či Twiins

05.07.2018 - 11:00 | redakcia

V malebnej dedine Žemberovce pri Leviciach sa prvý raz v histórii bude v dňoch 17.–18. augusta konať festival Hago Fest. O atraktívny hudobný program sa v Penzióne Žemberovce postarajú Gladiator, Twiins, Peter Cmorik či Metropolis.


Prvý deň návštevníkov festivalu privíta a roztancuje DJ, ďalej Maiden Tribute Band či skupina Dynastia. Čerešničkou na torte piatkového večera bude bezpochyby skupina Gladiator, ktorá poteší fanúšikov svojimi hitmi ako Neviem ťa nájsť, Kúpim si pekný deň, Nemôžem dýchať, Milióny ciest, Keď sa láska podarí, Pesnička o Medulienke, Dnes je skvelý deň a mnoho ďalších. "Letné festivaly a akcie vonku majú svoju jedinečnú atmosféru. Veľmi sa tešíme na Hago Fest a pripravíme si niečo špeciálne na túto akciu," vyjadril sa o účasti na festivale frontman kapely Miko Hladký.

Neopakovateľná atmosféra čaká na návštevníkov aj počas druhého dňa. Skvelé podujatie a sobotnú noc plnú zábavy otvorí skupina Salco. O výnimočný štart prvého ročníka sa určite postarajú aj očarujúce Twiins, ktoré majú na konte spolupráce s americkými rapermi ako sú FloRida, Snoop Dogg a Sean Paul. "Na festival sa veľmi tešíme, najmä na jeho atmosféru. Keďže sme vyrastali neďaleko, určite stretneme aj mnoho našich priateľov a rodinu," povedalo o Hago Feste najznámejšie slovenské spevácke duo dvojičiek, ktoré sa na svoje vystúpenie veľmi teší.

Svoje hity príde zahrať aj skupina Metropolis, no touto slovenskou rockovou kapelou zábava ani zďaleka nekončí. Ruku k dielu k úspešnému štartu 1. ročníka príde priložiť aj Peter Cmorik, ktorý sa aj vďaka svojmu nezameniteľnému chrapľáku postará o to, že sa na festival v Žemberovciach len tak ľahko nezabudne. So svojou skupinou Peter Cmorik band zahrá hity, ktoré netreba nijak zvlášť predstavovať, zaznejú však i celkom nové skladby z pripravovaného albumu. "Na toto podujatie sa s chlapcami tešíme, lebo pomáhame odštartovať niečo nové. Vízia usporiadateľa je vytvoriť tradíciu tohto festivalu a každoročne tak vdýchnuť do Žemberoviec život a priniesť tak do regiónu hudobný zážitok. Verím, že to bude raketový štart," vyjadril sa nadšene talentovaný spevák.

Vstupenky: Predpredaj.sk 

Informácie a foto pre Hudba.sk poskytla Janka Marczellová.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti