Spoločnosť Zoznam, s.r.o. prevádzkujúca aj weby Hudba.sk a Predpredaj.sk hľadá do svojho marketingového komanda novú posilu. Keďže je náplňou práce spolupráca s mediálnymi partnermi a organizátormi koncertov, eventov a rôznych kultúrnych podujatí, táto práca je ideálna pre hudobných fajnšmekrov a ľudí so záujmom o kultúru.

Pracovnú náplň predstavuje komplexné zastrešenie našich mediálnych spoluprác, čo v praxi znamená vyhľadanie atraktívneho podujatia, dohodnutie podmienok jeho mediálnej podpory a jednoduchú administráciu predaja vstupeniek na webe Predpredaj.sk.

Požadované znalosti:

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti marketingu
- prehľad v oblasti hudby a v kultúre ako takej
- pozitívny vzťah k technológiám
- samostatnosť a proaktivita
- výborné komunikačné a argumentačné zručnosti
- flexibilita a kreativita
- tímový hráč
- ideálne sú skúsenosti v oblasti account manažmentu alebo na obchodnej pozícii
- vysoká schopnosť motivácie, odolnosť voči stresu

Ponúkame:

- motivačné finančné ohodnotenie
- atraktívna pracovná náplň
- účasť na najlepších koncertoch, atraktívnych kultúrnych podujatiach a divokých afterparty po ich skončení
- práca v mladom profesionálnom kolektíve a dynamickom prostredí
- flexibilný pracovný čas
- možnosť uplatnenia nových nápadov
- poskytnutie potrebného zaškolenia a získanie know-how
- ďalšie vzdelávanie

Ak spĺňaš nasledovné požiadavky, tak neváhaj a klikni si na našu ponuku na pracovnom portáli Kariera.sk, kde sa o ponuke dozvieš viac.