Hlavná stránka

>

Správy

>

Selena Gomez skončila na psychiatrii. Čo sa s ňou deje?

Selena Gomez skončila na psychiatrii. Čo sa s ňou deje?

12.10.2018 - 10:30 | Dušan Marko

Známa americká speváčka v posledných rokoch prežíva mimoriadne turbulentné obdobie. Jeden deň žiari šťastím, druhý sa nedokáže postaviť na nohy. Môže za to jej zdravotný stav, kvôli ktorému v minulosti musela zrušiť svoje európske turné a podstúpiť transplantáciu obličky.


V posledných mesiacoch nič nenasvedčovalo tomu, že by so speváčkou Selenou Gomez niečo nebolo v poriadku. Na jar zverejnila videoklip k úspešnému singlu Back To You a len pred pár dňami sa spolu s Cardi B objavila ako femme fatale vo videoklipe k hitu Taki Taki od DJa Snake-a. Novinka (pustite si na konci článku) má za tri dni od zverejnenia 30 miliónov prehratí, pričom už samotná skladba bez klipu sa za dva týždne od zverejnenia dostala na číslo 45 miliónov a ďalšie desiatky miliónov prehratí má na streamingových službách.

Namiesto radosti z úspešnej spolupráce však krásna speváčka v súkromí prežíva ťažké chvíle. Podľa správ, ktoré včera zverejnilo viacero amerických médií, prekonala v týchto dňoch vážny emocionálny kolaps po tom, ako sa dozvedela, že počet bielych krviniek v jej tele je po minuloročnej transplantácii obličky alarmujúco nízky. Selene sa najprv snažili pomôcť v nemocnici Cedars Sinai Hospital v Los Angeles. Tam však rodáčka z Texasu začala šalieť a chcela, aby ju prepustili domov.

Následne sa stav 26-ročnej interpretky ešte viac zhoršil, preto ju hospitalizovali na psychiatrickej klinike v East Coast. Tam podstupuje behaviorálnu terapiu, ktorú už musela podstúpiť aj v minulosti. Selene zrejme na duševnej pohode nepridala ani informácia o svadbe jej bývalého priateľa Justina Biebera. Kanadský spevák sa vraj v utajení zosobášil s modelkou Hailey Baldwin. Ešte v minulom roku pritom vyznával lásku Selene, ku ktorej sa vrátil po tom, ako sa rozišla s kanadským spevákom The Weekndom.

V liečebni pred pár mesiacmi skončila aj speváčka Demi Lovato. Práve tá bola dlhé roky najlepšou priateľkou Seleny Gomez. Obe k sebe mali blízko nielen kvôli veku, ale aj kvôli spoločnej práci. Lovato koncom júla hospitalizovali po tom, ako sa predávkovala drogami. Obe speváčky sa pritom môžu tešiť z úspešnej kariéry a navonok bezstarostného života.


Autor: Dušan Marko
Foto: Facebook.com/Selena


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti