Po dvojročnej kultúrnej letargii spôsobenej obmedzeniami v súvislosti s pandémiou tohtoročné leto festivalom konečne prialo a fanúšikovia si ich mohli užiť bez obmedzení. Aj preto organizátori festivalov v budúcom roku predpokladajú rovnaký scenár a do príprav sa pustili naplno už na sklonku roku 2022.


Výnimkou nie je ani festival Cibula Fest v Holíči, ktorý sa rozhodol už v predvianočnom čase ohlásiť prvých headlinerov. V pohraničnom pásme medzi Českom republikou a Slovenskom sa už tradične v druhej polovici júla, tentokrát počas víkendu 21. – 22. júla 2023, zídu populárne kapely a interpreti z oboch krajín. Vstupenky sú už teraz v predaji v sieti Predpredaj.sk

"Aktuálne sa program ešte stále pripravuje a sme v rokovaní s niekoľkými ďalšími skvelými kapelami a spevákmi či speváčkami. Čo však už v tejto chvíli vieme potvrdiť sú Horkýže Slíže, No Name, Heľenine Oči a české rockové kapely Traktor a Harlej. Do programu ešte pribudne viacero zvučných mien," prezradil organizátor Cibula Festu Vladimír Chrenka.

Ďalší účinkujúci budú oznámení pravdepodobne koncom januára. Potvrdení interpreti sú tak len prvou ochutnávkou toho, čo Cibula Fest 2023 pre svojich návštevníkov chystá.


Okrem headlinerov na hlavnom pódiu sa desiatky ďalších predstavia v Cool Aréne, ktorá bude, ako každý rok, hostiť interpretov pre mladšiu generáciu v žánroch rap, hip-hop, reggae a tiež množstvo dídžejov.

"Tento rok sme sa nám potvrdilo, že ľudia na zábavu pod holým nebom nezanevreli, práve naopak, veľmi im chýbala. Bol to veľmi úspešný ročník, ku ktorému sme pristupovali veľmi opatrne. O to viac to rozbalíme v tom nasledujúcom. Preto sme sa rozhodli dať do predaja vstupenky už v tomto roku a všetkým dať možnosť zakúpiť si vstupenky za cenu, ktorá bude oproti tej, aká bude tesne pred festivalom, absolútne bezkonkurenčná," dodal Chrenka.

Vstupenky:  

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér Dodo Mikláš. Správu sme upravili.