Hlavná stránka

>

Správy

>

Petržalský festival bude o hudbe, behu a dobrej zábave

Petržalský festival bude o hudbe, behu a dobrej zábave

14.08.2019 - 15:00 | redakcia

Neviete sa rozhodnúť či ísť na hudobný festival, bežecké podujatie alebo na zábavný program pre deti? Navštívte 7. a 8. septembra Petržalský festival a užite si počas jedného víkendu mix zážitkov bez toho, aby ste si museli vybrať.


Dostihová dráha v Petržalke začiatkom septembra ožije multižánrovým festivalom. Rytmus, No Name, Fíha tralala so skupinou Baby Band, Majk Spirit + H16, Polemic, Ego, Plexo, Medial Banana, Sima, Gladiator, Mici a Mňau - v programe sa nájde niečo pre každého. Na jednom mieste sa zídu obľúbení hudobní interpreti všetkých generácii, dobré jedlo, ale aj šport. 

Bežecké preteky aj program pre deti

Nadšenci behu si majú na výber až tri trasy a to 1 míľu/1600 metrov, 3 míle/4800 metrov  a 6 míľ/9600 metrov. Prihlásiť môžete nielen seba, ale aj deti, pretože súčasťou pretekov sú aj detské behy. V cene bežeckej vstupenky je aj celodenný vstup na festival - môžete si vybrať z jednodňového alebo dvojdňového lístka a okrem behu si vychutnáte aj nezabudnuteľnú atmosféru prvého hudobno-zábavného festivalu svojho druhu v Petržalke. 

Okrem obľúbených detských interpretov sa dostihová dráha zaplní aj workshopmi, tvorivými dielňami pre deti a kúzlami Kúzelníka Petra, pesničkami Sníčka Huga či vtipmi Šaša Jara. Bude sa spievať, tancovať, kúzliť - o zábavu na celý víkend máte postarané. Deťom sa s krásnymi hudobnými predstaveniami ukážu aj postavičky z Ľadového kráľovstva a známa rybka Dory v hudobnom príbehu Do rozprávky s Dory.

O jedlo a nápoje bude postarané tiež. Z domu si nič nosiť nemusíte. Dostihová dráha bude plná stánkov s dobrotami a keď vám to nebude stačiť, súťaž vo varení guľáša sa o váš hlad určite dobre postará.

Petržalský festival sa prvýkrát uskutoční v sobotu a v nedeľu 7. a 8. septembra. V predaji je ešte 50 zľavnených vstupeniek. 
Viac informácií nájdete na oficiálnom webe podujatia www.petrzalskyfestival.sk a pre vždy čerstvé novinky a informácie zo zákulisia sledujte Peržalský festival na Facebooku a Instagrame.

Zdroj: PR článok (Kamila Závodská, Petržalský festival), Hudba.sk edit


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti