Hlavná stránka

>

Správy

>

Laco Lučenič pokrstil nový album skupiny Massriot. Zverejnili ho na Youtube

Laco Lučenič pokrstil nový album skupiny Massriot. Zverejnili ho na Youtube

16.10.2017 - 13:00 | redakcia

Piatok 13. októbra si kapela Massriot so spevákom Robom Šimkom zvolila za dátum, keby vyšlo do sveta ich v poradí štvrté CD s názvom Niečo sa deje. Krst sa udial o deň skôr bratislavskom Rock Café, kde kapela odohrala akustický koncert.


Pozvanie a rolu krstného otca bez váhania prijal Laco Lučenič. "Pamätám si Roba z čias Superstar, bol veľmi výrazný, a aj preto som mu fandil. Vedel presne, čo chce, na nič sa nehral a hoci je doba ťažká, zrejme stále vie, čo chce, odkiaľ a kam ide, čoho výsledkom je aj tento štvrtý album," skonštatoval Lučenič. Priznal však, že nahrávku si ešte nestihol vypočuť. "Počul som zatiaľ len jednu skladbu aj to v unplugged verzii a povedal som Robovi na pódiu, že sa teším, ako si to vypočujem v plnej paráde a natvrdo."

Samotný spevák Robo Šimko bol po koncerte dojatý a ťažko sa mu hľadali slová na vyjadrenie aktuálnych pocitov. "Cítim sa úplne fantasticky... Ľudia sa bavili na skladbách, ktoré nikdy predtým nepočuli a čo viac potrebujeme, aby sme pochopili, že to má zmysel? Ja som šťastný, že Laci Lučenič tu dnes bol, je to tak trochu nezávislák, robil mi tútora v súťaži SuperStar a mnoho cenných rád som si z jeho úst vypočul," prezradil frontman skupiny Massriot.

"Hlavne je to človek, ktorý v rámci česko-slovenskej muziky zanechal hlbokú nezmazateľnú stopu. Ďakujem kapele, že sa nám podarilo vytvoriť progresívnejší album, ktorý je možno pre slovenské publikum tvrdší, ale my nechceme zmäkčiť, je to náš výber, takto sme chceli dať to posolstvo, ktoré albumom vysielame, a tak sme to dali," dodal Šimko.

Album Niečo sa deje kapela po krste zverejnila na Youtube, kde si ho môžu fanúšikovia bezplatne vypočuť.Redakciu Hudba.sk informovala PR manažérka Anna Olvecká. Tlačovú správu sme upravili.

Foto: Martin Driensky


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti