Hlavná stránka

>

Správy

>

Na tohtoročnom Art in park zahrajú Le Payaco a Bad Karma Boy

Na tohtoročnom Art in park zahrajú Le Payaco a Bad Karma Boy

17.06.2018 - 11:00 | redakcia

V Trenčianskych Tepliciach sa 21. - 24. júna bude konať festival Art in park, ktorý predstavuje multižánrové podujatie. Jednou z nosných častí predstavujú hudobné koncerty lokálnych umelcov počas celej doby trvania podujatia. Pozvanie prijali aj skupiny Le Payaco a Bad Karma Boy.


Umelecký festival Art in park je tento rok orientovaný na všetky vekové kategórie. Hudobný program je vytváraný s cieľom zachovať umelecký rámec festivalu, vyhnúť sa hudobnému mainstreamu, podporiť lokálnych umelcov a ponúknuť mladým ľuďom, ale aj rodinám skvelý hudobný zážitok. Koncerty a hudobné vystúpenia prebiehajú vo festivalovom stane a priamo na otvorenom priestranstve v chill-out zóne kúpeľného parku. Hudobný program začína vo štvrtok 21. júna o 18:00 a je pre všetkých návštevníkov dostupný bezplatne. Trvať bude až do sobotňajšej noci.

Hudobné vystúpenia otvorí mladá talentovaná speváčka Nina Kohoutová, ocenená pamätným listom a plaketou Detská osobnosť mesta Trenčín za rok 2016 v kategórii Slávik Slovenska, ktorú si môžu návštevníci vypočuť každý deň v chill-out zóne o 18:00. Koncerty vo festivalovom stane otvorí rockovo-funkové trenčianske hudobné zoskupenie štyroch mladíkov Random Choices a prominentní členovia alternatívnej popovej scény na Slovensku Bad Karma Boy. O nočnú zábavu sa postará DJ Naphex.

V druhý deň podujatia vystúpia mená ako DJ Bobsan a slovenská kapela Cherry Street známa z festivalov ako Pohoda a Červeník. Vo festivalovom stane prebehne koncert jednej z najlepších slovenských alternatívno-rockových skupín Le Payaco, ktorá vystupovala na veľkých slovenských festivaloch ako Bažant Pohoda či Grape.

V sobotu pozýva festival na hudobnú skupinu Prie100r, ktorá získala v rámci Radio_ Head Awards 2017 Cenu Nadácie Advance Investments a tiež na pesničkárku a čerstvú držiteľku Radio_ Head Awards 2017 Katarziu, dcéru Evy Pavlíkovej. Vystúpi napríklad s piesňou Záchranár, ktorú naspievala na album coverov Davida Kollera. Súčasťou sobotňajšej noci bude aj obľúbený koncept silent disco.

Kompletný hudobný program nájdete na: Artinpark.sk/hudba.

Informácie a foto pre Hudba.sk poskytla Karin Šandorová.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti