Hlavná stránka

>

Správy

>

Corey Taylor zo Slipknot: Podpísal som sa už na každú časť ženského tela (+súťaž)

Corey Taylor zo Slipknot: Podpísal som sa už na každú časť ženského tela (+súťaž)

Slipknot
Zdroj: PR / Vivien
25.07.2022 - 18:30 | redakcia

Pomyselné odpočítavanie najväčšej metalovej nálože tohto leta na Slovensku sa začalo. Americká nu metalová skupina Slipknot odohrá už na budúci týždeň svoj prvý koncert v Bratislave. V stredu 3. augusta sa priaznivci tvrdej muziky na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu môžu tešiť aj na špeciálneho hosťa, výbornú ukrajinskú skupinu Jinjer.Hudobníci v temných maskách ponúknu prierez 25-ročnej tvorby zoskupenia, ale aj na piesne z ostatného štúdiového albumu We Are Not Your Kind. Asi každý interpret má svojho favorita v piesňach z vlastnej hudobnej produkcie, rovnako je na tom aj Corey Taylor, ktorý prezradil, o aké skladby ide.

"Od Slipknot mám najradšej pieseň Snuff a od Stone Sour to je Song 3," prezradil spevák oboch spomínaných kapiel. Pieseň Snuff, ktorú napísal v roku 2009 a stala sa jedným z najpredávanejších singlov kapely, bude samozrejme súčasťou setlistu aj na očakávanom bratislavskom koncerte.


Fanúšikovia si Slipknot dávajú vytetovať

Úspech na celosvetovej úrovni priniesol kapele nespočetné množstvo verných fanúšikov. Okrem nasledovania od koncertu ku koncertu prejavujú svoju oddanosť aj mnohými ďalšími spôsobmi. Niektorí by pre podpis doslova zapredali dušu, ďalší svoje hudobné idoly vďaka tetovaniam nosia stále so sebou.

"Je to šialené, je to ako keby sme boli nejakí superhrdinovia. V Chicagu bol jeden chlapík, ktorého voláme 'ten potetovaný chlapík', neviem, či sme vôbec zistili, ako sa naozaj volá, a on nás má na chrbte vytetovaných všetkých deviatich. Je to obrovský chlap, bodybuilder. A to tetovanie mu začínalo na krku, kde mu končili vlasy, a tiahlo sa mu až k zadku. To tetovanie bolo z turné v Iowe, vtedy sme nosili šialené masky, a on ich mal vytetované na celom svojom chrbte. A teraz vždy, keď zmeníme masky, tak si ich dá dodatočne vytetovať niekde na svoje telo. Hovorím mu, človeče, ty si chodiaci billboard," opísal Taylor jedného z najvernejších fanúšikov.

Slušnú zbierku tetovaní má na svojom tele aj samotný spevák. "Mám ich pár. Napríklad tetovanie Paula na lýtku (zosnulý Paul Grey, basák Slipknotu), ďalej moje tetovanie okrídleného Griffina na počesť môjho syna, ktorý sa tak volá. Mám toho na sebe naozaj veľa. Veľa tetovaní je venovaných mojim deťom. Milujem horory, takže celý chrbát mám venovaný hororom, hlavne tým starším z produkcie Hammer Film – takže tam mám Drakulu, Frankensteina, Múmiu...," približuje spevák, čo ukrýva pod oblečením.

A ako je to s tými podpismi? Fanúšikovia mnohokrát žiadajú podpísať šialené veci. Aké najzvláštnejšie miesto podpísal hlas Slipknotu? "Nie som si istý, či to môžem povedať. Povedzme, že som sa už podpísal na každú časť ženského tela."


Vystúpenie je prioritou za každých okolností

Corey Taylor pochádza z hudobnej rodiny, lásku k hudbe objavil najmä vďaka svojmu otcovi. Spevák hovorí, že prvá vec, ktorú ho naučil, bola, že ak je niekto z kapely chorý, tak to publiku nemajú vôbec hovoriť, pretože fanúšikov to netrápi.

"Ja robím úplný opak. Ja publiku vždy poviem, že som chorý, pretože im chcem ukázať, že to, že na ten koncert kvôli nim aj tak nastúpim, je pre mňa dôležitejšie. Počas svojej 25-ročnej kariéry som zrušil len štyri koncerty a som na to veľmi hrdý," hovorí muzikant. Corey má, samozrejme, na mysli interné dôvody kapely, do ktorých nepočíta zrušené koncerty kvôli celosvetovým nariadeniam a opatreniam, spôsobených pandémiou koronavírusu. I slovenskí fanúšikovia si z tohto dôvodu museli nejaký ten rok na prvý koncert metalových megahviezd počkať. A teraz sa konečne dočkajú.

Všetky podrobnosti o prvom koncerte kapely Slipknot na Slovensku, ktorý sa uskutoční už 3. augusta na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, nájdete na oficiálnom webe usporiadateľskej agentúry www.vivien.sk a stránke kapely www.slipknot1.com.

SÚŤAŽ: Dva lístky na koncert Slipknot a Jinjer v Bratislave môžete vyhrať na našej Facebook stránke!

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk za agentúru Vivien poskytla PR manažérka Janka Marczellová. Správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

Súvisiaci interpreti

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti