Hlavná stránka

>

Správy

>

André Rieu poslal Bratislave videopozdrav. Kráľ valčíkov príde 18. novembra

André Rieu poslal Bratislave videopozdrav. Kráľ valčíkov príde 18. novembra

19.10.2021 - 13:30 | redakcia

Vystúpenie celosvetovo uznávaného huslistu sa po viacerých zmenách termínu tento rok predsa len uskutoční. V rámci King of Waltz Tour sa kráľ valčíkov André Rieu s veľkolepým Orchestrom Johanna Straussa predstaví na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu už o mesiac - vo štvrtok 18. novembra.


Zimný štadión Ondreja Nepelu sa 18. novembra 2021 rozozvučí nádhernou vážnou hudbou a valčíkmi, ale aj moderným zvukom evergreenov, filmovou či muzikálovou hudobnou tvorbou. Postarajú sa o to jedna z najväčších svetových hviezd medzi huslistami André Rieu a Johann Strauss Orchestra.

Návštevníci podujatia tak môžu zažiť veľkolepý návrat slávneho Holanďana na pódium po 18 mesiacoch. Okrem hudobného zážitku fanúšikov poteší aj úchvatná scéna a krásne kostýmy plné farieb.

Pozrite si pozvánku priamo od samotného umelca:


Koncert v režime KZ - len pre zaočkovaných

Z dôvodu bezpečnosti a nariadení, ktoré pre organizátorov hromadných podujatí vyplývajú z aktuálnej pandemickej situácie, sa bude koncert konať v režime kompletne zaočkovaní.

Za kompletne zaočkovanú osobu sa považuje:

•  osoba najmenej 14 dní po aplikácii 2. dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, alebo,
•  osoba najmenej 21 dní po aplikácii 1. dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, alebo,
•  osoba najmenej 14 dní po aplikácii 1. dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola 1. dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo,
•  osoba do 12 rokov a 2 mesiacov veku.

Organizátor hromadného podujatia je oprávnený požadovať od osoby vstupujúcej do priestorov hromadného podujatia digitálny COVID preukaz EÚ alebo potvrdenie o očkovaní proti ochoreniu COVID-19, pričom je potrebné tieto skutočnosti preukazovať dokladom, z ktorého je určiteľná identita preukazujúcej sa osoby. Do týchto dokladov je organizátor hromadného podujatia oprávnený nahliadnuť.

Vstup a pobyt v mieste podujatia bude umožnený len osobám s prekrytím horných dýchacích ciest (napr. rúško, respirátor) v zmysle aktuálneho platného nariadenia UVZ. Návštevníci  podujatia budú požiadaní o zachovávanie odstupov minimálne dva metre, pričom uvedené neplatí pre osoby žijúce v spoločnej domácnosti alebo osoby s ťažkým zdravotným postihnutím a ich asistentov.

V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) je návštevník povinný zostať v domácej izolácii a podujatia sa nezúčastniť. 

V prípade, ak držitelia v minulosti zakúpených vstupeniek nespĺňajú podmienky účasti na podujatí a nepatria do skupiny kompletne zaočkovaní, usporiadateľ podujatia prosí o zaslanie žiadosti o refundáciu vstupeniek najneskôr do 31. októbra 2021 (nedeľa) na e-mailovú adresu reklamacie@ticketportal.sk. Suma za zakúpené vstupenky bude žiadateľom následne automaticky refundovaná, nakoľko osobám, nespĺňajúcim režim kompletne zaočkovaní, vstup na podujatie nebude umožnený. 

Redakciu Hudba.sk za usporiadateľskú agentúru Vivien informovala PR manažérka Jana Marczellová. Tlačovú správu sme upravili. Všetky podrobnosti nájdete na stránke www.vivien.sk.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti