Členka svetoznámej dievčenskej skupiny Spice Girls, Melanie Chisholm, svoje kolegyne upozornila, že ak sa budú na turné navzájom urážať a chovať neznesiteľne, nebude mať problém skupinu opustiť.

Speváčka známa ako "Sporty Spice" sa tento rok označila aj za "Reluctant Spice" ("váhavá spajska"), pretože bola poslednou, ktorá súhlasila s obnovením skupiny. Kým najmä Victoria a Geri sa navzájom osočujú, pričom v médiách napriek tomu veselo vyhlasujú, že sú si ako rodina, Mel C sa k ich roztržkám a "paničkovským" požiadavkám stavia triezvo. Vyhlásila, že ak rozpory počas turné zájdu do extrémov, nebude mať problém z obnovenej skupiny vycúvať.

"Ak sa to vďaka týmto primadonám zmení na drámu, odídem z tohto cirkusu." - povedala 33-ročná speváčka, ktorú možno označiť za najúspešnejšiu sólovú speváčku z radov Spice Girls. Spolu s Madonnou je totiž držiteľkou rekordu spoluautorky s najväčším počtom Number One hitov vo Veľkej Británii. V rámci svojej kariéry v Spice Girls ich má na konte deväť a sólovo pridala ďalšie dva hity - 'Never Be the Same Again' a 'I Turn to You'.

Turné Spice Girls sa začína 2. decembra v kanadskom Vancouveri.

Zdroj: Music-news.com, wikipedia.org