Skupina Horkýže Slíže a festival Hodokvas žnú na koncertnom turné po Slovensku úspech za úspechom. Prvých 6 koncertov RnB Hodokvas tour videlo vo vypredaných kluboch a halách vyše 5 tisíc ľudí!

Turné sa pritom len začalo a do 8.decembra, kedy RnB Hodokvas tour vyvrcholí veľkolepým koncertom v Športovej hale Koniareň v Ružomberku, čaká partičku okolo Horkýže Slíže ešte 12 slovenských miest. V predaji zostáva na zvyšné koncerty už iba obmedzený počet vstupeniek a navyše: každá vstupenka platí ako zľava na Hodokvas 2008!

Najbližšie sa RnB Hodokvas tour zastaví v bratislavskom PKO už túto stredu, 14. novembra. Spolu so slížami tu vystúpia skupiny Karpina, HT a Pii Jem & Matelko & Malevil. Hneď na druhý deň sa turné presúva na východ Slovenska – v Košiciach a Prešove sa Horkýže Slíže na pódiu stretnú s Chiki Liki Tu–a.

Nova Music Entertainment, ktorá okrem turné organizuje aj festival Hodokvas, pripravila pre všetkých návštevníkov RnB Hodokvas tour špeciálny bonus. Každá vstupenka z RnB Hodokvas tour je zároveň kupónom na zľavu na Hodokvas 2008. V ktorejkoľvek predajni Ticketportal získa návštevník po predložení riadne zakúpenej vstupenky z turné zľavu 111,- Sk na permanentku na letný Hodokvas 2008. So vstupenkou z aktuálneho turné tak zaplatí za 2-dňovú permanentku na Hodokvas príjemných 777,- Sk.

Limitovaná akcia platí do 23. decembra, čiže do Vianoc. Cena nezľavnenej permanentky na Hodokvas bude od začiatku predpredaja okrúhlych 888,- Sk. V priebehu RnB Hodokvas tour oznámi Nova Music Entertainment aj presný dátum a miesto konania Hodokvasu 08.

Oficiálny web RnB Hodokvas Tour: Zoznam.sk/horkyzeslize

Na webe nájdete súhrnné info o kapele ako aj o koncertnom turné, bonusom stránky budú jedinečné súťaže o zaujímavé ceny a súťaž Predskokan roka.

Predpredaj vstupeniek: Ticketportal.sk, Info: Horkyzeslize.sk, Hodokvas.sk, Myspace.com/horkyzeslizetour

RnB Hodokvas Tour pokračuje:

14.november - Bratislava, PKO
15.november - Košice, Jumbo centrum
16.november - Prešov, Véčko
17.november - Moravany nad Váhom, Topvar Pub
28.november - Nitra, Stará pekáreň
29.november - Trenčín, Piano club
30.november - Pezinok, Kultúrny dom
1.december - Trnava, DK - Baila bar
5.december - Žilina, Dom Odborov
6.december - Martin, Športová hala Podháj
7.december - Poprad, Športová hala Juh
8.december - Ružomberok, Športová hala Koniareň

Zdroj: Nova Music Entertainment