Americká R&B a soulová speváčka Mary J. Blige vypustila čerstvé info o svojom pripravovanom ôsmom štúdiovom albume. Taktiež prezradila, že megahit 'Umbrella' mal byť pôvodne jej skladbou, producenti ju však napokon "dali" Rihanne.

Nový album Mary J. Blige s názvom 'Growing Pains' vyjde v USA už 18. decembra, fanúšikovia v Európe si však budú musieť na jeho vydanie počkať do 22. januára. Na albume soulovej hviezdy sa objaví celý rad urban popových a hip-hopových hostí ako Busta Rhymes, Ludacris, Usher, Pharrell či Ne-Yo. Album, ktorý vyjde na Geffen Records, obsahuje 16 skladieb, na ktorých sa producentsky podieľali aj hviezdy ako Timbaland, Missy Elliott a Stargate.

Prvým singlom jej albumu 'Growing Pains' je skladba 'Just Fine' od producentského dua Jazze Pha a Christopher "Tricky" Stewart. Práve tí majú na svedomí aj najväčší hit uplynulého leta 'Umbrella' od Rihanny. Mary J. Blige však v rozhovore pre MTV povedala, že skladba mala byť pôvodne jej.

"Ten song spravili pre mňa. Bolo to v období, keď sa konalo odovzdávanie cien Grammy a bola som veľmi, veľmi zaneprázdnená, no keď som to počula... 'Ó môj bože, to je pecka. Milujem túto skladbu.' A oni na to 'Je tvoja'. No medzitým ako bola "moja", to zrejme stihli povedať aj Rihanne."

Mary to však berie športovo, pretože má Rihannu ako speváčku naozaj rada: "Bola som veľmi rada, že sa tej šance chytila a poriadne ju využila, stále je to jedna z mojich naobľúbenejších skladieb."

Zdroj: Nme.com, Mtv.com
Foto: Mjblige.com