Hlavná stránka

>

Správy

>

Na festival Nova Rock sú v predaji posledné vstupenky!

Na festival Nova Rock sú v predaji posledné vstupenky!

22.04.2009 - 13:28 | Peter Lehotský

Piaty ročník festivalu Nova Rock sa vďaka fanúšikom chystá na oslavu, ako sa na špičkový festival patrí - prvotriednym programom a nápisom "Vypredané!" už niekoľko týždňov pred otvorením brán! Kto chce na vlastnej koži zažiť koncerty kapiel ako Metallica, Placebo, Die Toten Hosen, Slipknot, Faith No More, Nine Inch Nails, Limp Bizkit, Guano Apes, Kaiser Chiefs či Machine Head, mal by si vstupenky zadovážiť čo najskôr.


Azda najkrajšou informáciou je, že tento rok sa na Nova Rock chystajú vo väčších počtoch aj Slováci.

Čísla z predpredaja hovoria sú v tejto súvislosti zaujímavé.

Hovoria, že celkový počet slovenských fanúšikov rockovej hudby, ktorí si nenechajú ujsť toto jedinečné podujatie, bude v porovnaní s minulým rokom viac ako dvojnásobný!

Pre organizátorov je to isté zadosťučinenie. "Slovenskí návštevníci sú pre nás dôležitejší ako kedykoľvek predtým. Ponúkame festival so silným programom, aký na Slovensku nemá konkurenciu. Vstupné sme pritom nastavili tak, aby pomer kapely-cena bol veľmi priaznivý aj s ohľadom na slovenské pomery," vraví manažér Nova Rocku pre Slovensko Tomáš Holetz.

V dňoch 19. až 21. júna sa na lúkach pri Nickelsdorfe - len 43 kilometrov od Bratislavy - rozpúta absolútne rockové peklo. Popri hlavných hviezdach sa tu ukáže spolu vyše sedemdesiat najlepších rockový skupín, ktoré sú v tomto čase v Európe: Disturbed, Dimmu Borgir, Chris Cornell, In Extremo, Killswitch Engage, Gogol Bordello, Static X, Sunrise Avenue, Sevendust, Trivium, Mastodon, Black Stone Cherry, 3 Feet Smaller, The Living End, August Burns Red, Less than Jake, Black Tide, Staind, Dredg, Monster Magnet či Smoke Blow. Vychytávkou bude aj svetoznámymi menami nabitý projekt Chickenfoot, v ktorom svoju odvrátenú stránku ukáže štvorica Satriani, Hagar, Smith a Anthony.

Pozitívnou správou zo zákulisia najväčšieho rockového festivalu v našom okolí je, že už 5. mája bude na oficiálnej webstránke Novarock.at zverejnený finálny časový rozpis oboch pódií s presnými časmi hrania jednotlivých skupín.

Novarock patrí medzi najvýznamnejšie a zároveň aj najväčšie rockové festivaly v strednej Európe. Každoročne otvára svoje brány pre 60-tisíc návštevníkov zo všetkých kútov Európy, posledné 3 ročníky boli beznádejne vypredané. Festival sa tradične koná na lúkach pri Nickelsdorfe, len pár desiatok kilometrov od Bratislavy. Na Slovensku možno trojdňové vstupenky získať v sieťach Ticketportal a Eventim za cenu 118 €. V predaji vo viedenskom Ticketshope na Skodagasse 25 možno kúpiť aj jednodňové vstupenky – na piatok za 69 € a na sobotu resp. nedeľu za 59 €.

Zdroj: Tomáš Holetz – Nova Music Entertainment


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti