Hlavná stránka

>

Správy

>

Kristína chystá nový album a videoklip

Kristína chystá nový album a videoklip

11.10.2010 - 13:03 | Patrik Marflák

Singlom V sieti ťa mám naštartovala Kristína promo k jej druhému albumu, ktorý oficiálne vyjde 18. októbra 2010. Po nafotení série fotografií pre booklet zamierila mladá speváčka pred kameru, kde v produkcii HomeMedia a pod režisérskou taktovou Maja Hurajta a Ondreja Štelbaského natočila ku svojej najnovšej skladbe videoklip.


Kristínin štáb, vrátane komparzistov, rozložil svoj stan na ranči pri Stupave. Výber kulís motivovala samotná pieseň a jej žáner - vidiecke prostredie tu pracuje predovšetkým s asociáciami smerujúcim ku country. Vizuálny dojem podčiarknu vo finálnej verzii aj animácie. "Spoluprácu s komparzistami sme nacvičovali od rána, lebo klip sa točil na jeden záber a preto sme museli byť dokonale zladení. Najviac som si musela dávať pozor na správne načasovanie, aby synchrónne sedeli obraz a zvuk," opísala pracovnú časť klipu Kristína Peláková.

Príbeh v klipe vychádza z textu piesne, ktorý napísal Kamil Peteraj. Vyznanie vo veršoch poeticky plynie od spaľujúceho priznania ku konštatovaniu v refréne "V sieti ťa mám... Nepochybuj, už ťa tam mám". Podobne, ako vystupňoval hudobnú myšlienku od reggae rytmov ku country-popu autor hudby Martin Kavulič, bude gradovať aj vízia scenáristu. Kristína ponúka v klipe vlastný zamilovaný svet s happy endom vo finále, kde sa predstaví aj súčasná vychytená herecká osobnosť Ľuboš Kostelný.

"Klip má naozaj jednoduchú dejovú líniu, v ktorej si spievam moju pesničku kráčajúc po ranči. Postupne stretávam maliara, robotníkov na ceste, zatancujem si s tanečníkmi, zaspievam si s gitarou a nakoniec po všetkých zážitkoch z celého dňa prídem k mojej vysnívanej láske," opísala s úsmevom svoje putovanie v klipe Kristína.Jediným mínusom natáčania bolo chladné počasie, na ktoré Kristína doplatila prechladnutím. Ako nám však potvrdila, nepríjemné chvíle vyležala v posteli a ďalej sa teší na vystúpenia a fanúšikov. "V septembri som veľa cestovala, najmä do Čiech kvôli projektu Pretty Woman a moje povinnosti si vypýtali svoju daň. Už pred natáčaním som sa necítila najlepšie, no a na pľaci ma rozbolelo hrdlo a poriadne som prechladla. Na druhý deň som síce ešte musela absolvovať vystúpenie v Brne, ale potom som si už poležala, oddýchla a telo sa mi za dopriaty pokoj odvďačilo tým, že už je fit," upokojovala situáciu Kristína.

Kristína debutovala albumom Ešte váham (2008), ku ktorému pridala maxisingel Horehronie (2010). Jej druhé CD s názvom V sieti ťa mám vydá Universal Music oficiálne 18. októbra 2010.

Informácie a foto pre Hudba.sk poskytol Imrich Makó, PR a produkčný manažér Kristíny.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti