Jeden z najpopulárnejších slovenských spevákov a skladateľov sa vracia na scénu s dlho očakávanou novou piesňou. Pred pár dňami nakrúcal Pavol Habera v Prahe videoklip k hudobnej novinke s názvom Všetko sa môže stať, ktorá bude titulnou skladbou k filmu Nikdy nehovor nikdy. Pozrite si exkluzívne zábery z nakrúcania videoklipu.

"V klipe som pozorovateľ toho, čo zažíva Tereza Kostková ako hlavná postava filmu, len tak sa okolo nej motám. Snažím sa to tu trochu ozvláštniť," zažartoval si počas slnečného dňa pri nakrúcaní videoklipu Paľo Habera. Réžie klipu sa zhostil Vítek Pokorný a nakrúcalo sa v pražskej Stromovke, v Troji a na Barrandove.

Tereza Kostková a Pavol Habera, 2023 Zdroj: Ilja HubánekTvorcovia filmu Nikdy nehovor nikdy Haberu oslovili a muzikant po zhliadnutí filmu neváhal. "Ja mám rád romantické filmy. Veľa sa teraz točia filmy postavené na efektoch, kde herci natáčajú sami na zelenom pozadí a musia si predstavovať, čo sa vlastne deje okolo nich. Som odchovaný Woody Allenom, mám radšej vzťahové filmy a filmy zo skutočného života, filmy, ktoré sa môžu stať. Všetko sa môže stať," hovorí líder skupiny Team.

Prečítajte si tiež: Pavol Habera pozýva fanúšikov skupiny Team do Holíča. Na Cibula Feste vystúpi prvýkrát

Pavol Habera, 2023 Zdroj: Ilja Hubánek

Herečka Tereza Kostková si spoluprácu na filme pochvaľuje. "Teším sa na to. Film Nikdy nehovor nikdy bola krásna práca a hudba a pesnička sú jeho dosť dôležitou súčasťou, takže pokračujem v podieľaní sa na filme aj takýmto spôsobom," prezradila pred nakrúcaním scén do klipu Kostková, ktorá vo filme stvárňuje hlavnú postavu Naďu.

Ďalšie hlavné postavy v romantickom filme stvárnili Tomáš Mastalír, Lenka Krobotová a Marek Majeský. Vo vedľajších ulohách uvidíte Hanu Holišovú, Ondřeja Sokola, Janu Kovalčikovú, Luciu Siposovú, Juraja Hrčku, Štefana Martinoviča, Juraja "Šoko" Tabačeka, Branislava Bystrianskeho, ako aj doposiaľ neobjavené detské herecké talenty.

Tereza Kostková a Pavol Habera, 2023 Zdroj: Ilja Hubánek

Film Nikdy nehovor nikdy vznikal pod režisérskou taktovkou Braňa Mišíka (Klamstvo, Priznanie, Hniezdo) a producentskej spoločnosti Nunez NFE, ktorá má na konte mimoriadne úspešné filmy Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť a V lete ti poviem, ako sa mám. Novinka, ktorú prináša do kín filmová distribučná spoločnosť Bontonfilm, príde do kín 3. augusta.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka filmu Andrea Pivarčiová. Správu sme upravili.

Súvisiaci interpreti: Pavol Habera