Hlavná stránka

>

Správy

>

Organizátor utiekol aj s peniazmi za vstupenky a kapelu Horkýže Slíže nevyplatil

Organizátor utiekol aj s peniazmi za vstupenky a kapelu Horkýže Slíže nevyplatil

21.09.2020 - 15:00 | redakcia

Koncom augusta sa mal uskutočniť koncert Horkýže Slíže v Partizánskom, skončilo to však fiaskom. Organizátor kapelu nevyplatil a ušiel s peniazmi za vstupenky predanými na mieste. Radosť fanúšikov na koncerte prerušil príhovor člena kapely, ktorý oznámil, že kapela nedostala zaplatené a organizátor sa vytratil. Nasledovalo burácanie sklamaných fanúšikov. Celú situáciu musela prísť upokojovať polícia.


Vstupenky na koncerty sa predávali online cez ticketingovú spoločnosť Predpredaj.sk a boli dostupné aj na mieste podujatia. Práve sumu za lístky, ktoré boli predané na mieste, si organizátor zobral a odišiel. Peniaze za vstupenky zakúpené online, cez sprostredkovateľskú spoločnosť, boli zákazníkom okamžite vrátené.

"Našich zákazníkov chránime aj pred takýmito situáciami. Všetci, ktorí si kúpili vstupenky na koncert Horkýže Slíže v Partizánskom cez našu službu, už dostali svoje peniaze naspäť. Pri online nákupe vstupeniek majú zákazníci istotu, že pri zmene alebo zrušení podujatia, dostanú svoje peniaze vždy späť. Tiež ponúkame aj poistenie vstupeniek, ktoré chráni zákazníkov pri rôznych životných udalostiach ako sú choroba, úraz atď. Predpredaj.sk je sprostredkovateľom predaja a s organizáciou tohto nešťastného koncertu nemá nič spoločné," upresnil Marek Jusko, CEO Predpredaj.sk.

Fanúšikovia, ktorí prišli o peniaze za lístky zakúpené na mieste konania, sa na sociálnych sieťach vyhrážali aj trestným oznámením. Či to však dotiahnu do úspešného konca je otázne. Môžeme im len držať palce, aby sa dočkali spravodlivosti. "Je nám ľúto, že sa z dôvodu nesolventnosti a porušenia dohody organizátorom včerajší koncert v Malých Bieliciach neuskutočnil. Dúfame, že takéto akcie nezažijeme už ani my, ani vy a že sa vám podarí dostať vaše peniaze späť! Tešíme sa na vás na iných našich koncertoch!," prihovorili sa členovia kapely Horkýže Slíže svojim fanúšikom prostredníctvom Facebooku.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Xénia Ujová zo siete Predpredaj.sk. 

Foto: Albert Čurný


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti