Po letných koncertoch na výnimočných miestach chystala Katarína Koščová aj jesennú šnúru k uvedeniu jej ostatného albumu Hranica dažďa. Kvôli aktuálnej epidemiologickej situácii musela koncerty zrušiť, ale pri dodržaní všetkých aktuálnych nariadení pripravila s kapelou aspoň jedno vystúpenie, ktoré sa uskutoční v nedeľu 25. októbra o 18:00 v prešovskom PKO.

Koncertu sa fanúšikovia aktuálne priamo zúčastniť nemôžu, ale pre všetkých bude dostupný zadarmo (s dobrovoľnou možnosťou finančnej podpory) ako live stream na Facebook stránke speváčky a mediálnych partnerov vrátane Hudba.sk.

Katarína Koščová predstaví svoju tvorbu so širšou zostavou hudobníkov, s ktorými mala odohrať aj zrušenú jesennú šnúru. Skladby z melancholického jesenného albumu Hranica dažďa, ktorý vyšiel presne pred rokom, ale aj staršie pesničky zaspieva v sprievode klavíra, gitary a sláčikového kvarteta. Spolu hudobníkmi a technikmi prinesú atmosféru koncertu do vašich obývačiek.

"Veľmi sa tešíme, že sa budeme môcť 'počuť' a 'vidieť' 25. októbra, čiže najbližšiu nedeľu, v plnej zostave, čo zahŕňa klávesy, gitaru a sláčikové kvarteto. Pre všetkých, ktorí sa chystali na naše turné, máme teda aspoň takúto náhradu, veríme, že nám bude spolu pekne aj v online priestore. Koncert bude streamovaný zadarmo. Ak by ste ale mali chuť podporiť celú našu bandu muzikantov, techniku, zvuk, osvetlenie, kameramanov, budeme nesmierne vďační. Všetky potrebné informácie nájdete na našich sociálnych sieťach," hovorí Katarína Koščová.


Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol Michal Pivovar. Tlačovú správu sme upravili a doplnili.

Foto: Vlastimil Slávik

Súvisiaci interpreti: Katarína Koščová