Hlavná stránka

>

Správy

>

Sima Magušinová pripravila pre fanúšikov vianočný koncert aj novú skladbu

Sima Magušinová pripravila pre fanúšikov vianočný koncert aj novú skladbu

21.12.2021 - 16:30 | redakcia

Speváčka Sima Magušinová pripravuje pre svojich fanúšikov dvojnásobný vianočný darček. Atmosféru najkrajších sviatkov roka umocní spolu s kapelou na mimoriadnom online koncerte, ktorý bude mať premiéru už v stredu 22. decembra o 18:00 a fanúšikovia si ho budú môcť pozrieť až do večerných chvíľ sviatku Božieho narodenia 25. decembra.


"Chceli sme byť v pandemických časoch aspoň na diaľku spojení s našimi fanúšikmi a trošku ich počas sviatkov potešiť. Na našom online koncerte uvidíte celú kapelu a okrem našich vlastných piesní zaznejú aj niektoré koledy," hovorí Sima Magušinová o vianočnom koncerte. Lístky sú k dispozícii na portáli Predpredaj.sk. Fanúšikovia môžu speváčke a jej kapele a tímu prispieť sumou podľa vlastného výberu.

Odpremiéruje aj pieseň Zázračné vtelenie

Obľúbená speváčka zároveň počas tohtoročných Vianoc predstaví úplne novú skladbu s kresťanskou tematikou, ktorá sa týka práve vianočných sviatkov. "Pieseň Zázračné vtelenie som zložila pri pohľade na jednu krásnu ikonu, na ktorej je vyobrazený malý Ježiško a Panna Mária. Obsah piesne je o tom, o čom je pre mňa podstata Vianoc. Do skladby som chcela vložiť radosť z narodenia Pána, ale aj to, ako si Boh vyberá každého jedného z nás, aby sa v ňom mohol narodiť a prebývať," hovorí speváčka.

Skladbu okrem spevu Simy Magušinovej tvoria aj podmanivé tóny harmónia, ktoré nahral Daniel Špiner, a sláčikové kvarteto v zložení Maroš Didi (1. husle), Katarína Bírošová (2. husle), Anton Pohančeník (viola) a Zoltán Rácz (violončelo). Aranžmány pre kvarteto napísal Adrián Harvan a mix nesie podpis Vlada "Randyho" Genpu z Basem3nt Studia.

Speváčka skladbu zverejní spolu s netradičným videoklipom, ktorý je popretkávaný so zábermi z pilotnej časti seriálu The Chosen (v preklade Vyvolený) nazvanej The Shepherd – A story of the first Christmas (Pastier – Príbeh prvých Vianoc). Novinka bude v krátkom čase už druhým singlom Simy Magušinovej. Pieseň a lyric video Sonety zverejnila krátko po búrke, ktorú v slovenských médiách spôsobila zbytočná "prestrelka" medzi zástupcami médií SME a Postoj, a ktorá sa týkala práve populárnej kresťanskej speváčky.


Vstupenky na online koncert:  

Zdroj: PR článok - Predpredaj.sk (Hudba.sk edit)
Foto: archív speváčky


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti