Hlavná stránka

>

Správy

>

Janko Kuric si v lete popri koncertoch plánuje oddýchnuť na Malorke

Janko Kuric si v lete popri koncertoch plánuje oddýchnuť na Malorke

23.06.2018 - 09:00 | redakcia

Frontman skupiny Vidiek Janko Kuric plánuje popri letných koncertoch aj dovolenku s rodinou na Malorke. "Každý týždeň máme teraz aj tri či štyri koncerty, ale jeden a pol týždňa si v lete odtrhnem od úst a pôjdem s rodinou na Malorku," povedal v rozhovore pre agentúru SITA.


"Chodíme tam každý rok celá partia, asi šesť rodín a je to také príjemné, stretávať sa každý deň na pláži, v reštaurácii alebo v nejakej krčmičke a rozprávať sa pod palmami. Pôjdeme tam letecky, moja žena by totiž v živote nenastúpila na žiadnu loďku," zasmial sa spevák. 

Na festivaloch, ktoré ich s kapelou v blízkej dobe čakajú, potešia fanúšikov a fanúšičky nielen známymi hitmi, ale aj novými pesničkami. "Na hudobnej scéne sme už naozaj dlho a máme to už vyzistené, že na koncertoch od nás ľudia očakávajú skôr staré hity ako nové pesničky, ale my cez to všetko prepašujeme do setlistov aj tie nové, to sa stane aj tento rok. Vždy som tak trošku zvedavý, ako budú ľudia reagovať a zatiaľ reagovali celkom dobre, ani raz nás nevypískali," podotkol s úsmevom.

"Teda, raz sa mi to stalo, to som hral ešte s kapelou Ventil RG, hrali sme v '84 v jednej krčme a tam zrovna sedeli ľudia, ktorí našu hudbu veľmi nemuseli, tak nás vypískali. Vtedy mi to ale vôbec nevadilo, dokonca mi to prišlo také sympatické. Ako bývalý punkáč som si celý šťastný hovoril, že sme konečne kapela svetového rangu, že zažívame nielen tie pozitívne, ale aj negatívne veci...," zaspomínal si spevák.

V lete by radi s Vidiekom nakrútili aj nový videoklip. "Teraz chystáme do rádia nový singel, ktorý sa volá Sedím, ležím. Chceli by sme k nemu natočiť aj klip, takže zháňam nejakých mladých filmárov, už mám aj niekoľkých v merku. Vôbec to nemusí byť drahé video, ale také veselé, optimistické,“ naznačil Kuric. „My máme ale letnú pohodičku aj v decembri alebo v januári, novým singlom by sme chceli podať skôr takú správu o spoločnosti, nedávno boli na Slovensku rôzne protesty... Nechceme byť pesimisti, ani nechceme nikoho poúčať, ale radi by sme takto upozornili na to, čo sa deje," povedal.

Zdroj: SITA
Foto: Igor Daniš


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti