Hlavná stránka

>

Správy

>

Müller chystá koncert plný hostí. Zaspieva s Bártom, Smatanovou i Martausovou

Müller chystá koncert plný hostí. Zaspieva s Bártom, Smatanovou i Martausovou

24.04.2014 - 14:00 | redakcia

Richard Müller chystá zaujímavý koncert, na ktorý si pozval špeciálnych hostí. 27. júna si v amfiteátri v Pezinku na jednom pódiu zaspieva so Zuzanou Smatanovou, Luciou Šoralovou, Simou Martausovou a Danom Bártom. Fanúšikov tak na exkluzívnom koncerte čaká množstvo prekvapení a unikátnych hudobných spojení.


Richard Müller má za sebou úspešný rok. Absolvoval česko-slovenské turné Hlasy so skupinou Fragile, Zväz autorov a interpretov (ZAI) ocenil jeho album Hlasy ako najlepší album roka 2013 a teraz si pre fanúšikov pripravil ďalšie prekvapenie v podobe koncertu Richard Müller a hostia.

Niekoľkonásobný Zlatý Slávik tak opäť dokazuje, že nerád stagnuje. Dokáže vždy prekvapiť úpravou skladieb, špeciálnou spoluprácou či zmenou štýlu. "Keď človek spieva 30 rokov tie isté pesničky, tak rád vymýšľa niečo nové. Chce na pódiu potešiť seba aj fanúšikov. Preto som sa rozhodol ozvláštniť moje vystúpenie a priniesť niečo iné. Oslovil som spevácke kolegyne, ktoré si vážim, Zuzku Smatanovú a Luciu Šoralovú a mladú, čerstvú krv Simu Martausovú," teší sa na vystúpenie Richard Müller.

Na koncerte Richard Müller a hostia čaká fanúšikov viacero unikátnych hudobných spojení a prekvapení. Jedno z nich Richard prezradil už teraz - tri speváčky si s ním zaspievajú skladbu Rieka. Kým spolupráca so speváčkami je nová, s českým hosťom spolupracuje dlhodobo. "S Danom Bártom máme za sebou úspešnú spoluprácu na Potichu Tour. Považujem ho za skvelého speváka a mám sa od neho veľa čo učiť. Dan už k nám tak patrí, rád s ním spolupracujem," vysvetľuje Müller. 


Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z agentúry Propaganda House.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti