Klaudia Farkašová a Richard Šarközi sa na Slovensku zviditeľnila pred tromi rokmi, kedy spevácka dvojica v prvom a doposiaľ jedinom česko-slovenskom vydaní populárnej talentovej šou X Factor skončila na druhom mieste za víťazným Petrom Bažíkom. Tento rok Ricco a Claudia skúsili šťastie v Maďarsku a podarilo sa im zvíťaziť.
Podľa tamojších pravidiel súťaže sa totiž v poslednom kole súťaží s piesňou, ktorú špeciálne pre svojich zverencov napísali ich mentori. Okrem slovenskej dvojice sa tento rok v maďarskom X Factore predstavili aj speváci zo Srbska, Talianska, či Portugalska.
Minulý rok Ricco a Claudia skúšali šťastie aj v obdobnej súťaži Das Supertalent na nemeckej televízii RTL, tam sa im však uspieť nepodarilo.
Vyhlásenie výsledkov maďarského X Factoru a text zdieľaný manažérom dvojice Miroslavom Čimom:
Text: Hudba.sk (zdroj: SITA, Facebook)
Foto: Facebook (koláž Hudba.sk)