Hlavná stránka

>

Správy

>

Hudobné správy zo zahraničia

Hudobné správy zo zahraničia

 • Spice Girls

  Spice Girls vyslané na misiu do Bagdadu!

  Známa britská dievčenská skupina Spice Girls nedávno ohlásila svetové turné na počesť obnovenia kapely. V rámci neho sa predstavia vo veľkomestách po celom svete. Svojim fanúšikom dali prostredníctvom svojej webovej stránky možnosť hlasovať za svoje mesto,...

  02.08.2007 - 12:56

  zo sveta

 • Kano

  Craig David, Kate Nash a Damon Albarn na Kanovom albume

  Zdá sa, že kým v Amerike všetci od Nelly Furtado, cez Celine Dion až po Michaela Jacksona vyhľadávajú spoluprácu s úspešnými urban popovými producentmi ako Timbaland a Will.i.am, v Británii prebieha miešanie popu a hip-hopu práve naopak.

  01.08.2007 - 14:34

  zo sveta

 • Paris Hilton

  Paris Hilton v rockovom muzikáli

  Ešte donedávna multimilionárka bude musieť vzkriesenie svojej speváckej, alebo akejkoľvek inej kariéry, zobrať vážne. Po tom, čo ju starý otec Baron Hilton za jej správanie vydedil, sa jej podarilo získať úlohu vo filmovom muzikáli a údajne pripravuje...

  01.08.2007 - 12:15

  zo sveta

 • Manu Chao

  Manu Chao po šiestich rokoch s novým medzinárodným albumom

  Legendárny francúzsko-španielsky hudobník a pesničkár Manu Chao nahral album 'La Radiolina', ktorý by mal vyjsť 4. septembra vo vydavateľstve Because Music. Bude to jeho prvý štúdiový album vydaný medzinárodne od roku 2001.

  31.07.2007 - 17:14

  zo sveta

 • Timbaland

  Timbaland ukončil ničivé obdobie dažďov v Anglicku

  Jeden z najvyťaženejších a najžiadanejších producentov súčasnej popovej scény, Timbaland, svojou skladbou 'The Way I Are' ukončil nadvládu speváčky Rihanny v britskom rebríčku singlov. Zároveň sa v Anglicku skončilo obdobie neutíchajúcich dažďov.

  31.07.2007 - 12:19

  zo sveta

 • 50 Cent

  50 Cent a Jessica Alba?

  Americké tabloidné denníky si všimli, že hollywoodska kráska Jessica Alba trávi podozrivo veľa času s raperom 50 Centom. Ten si ju dokonca počas svojho koncertu v Holandsku pozval na pódium, aby jej priamo pred fanúšikmi skladal komplimenty.

  30.07.2007 - 16:11

  zo sveta

 • Will.I.Am

  Will.i.am na svojom sólovom albume o láske

  Líder Black Eyed Peas, jednej z najúspešnejších skupín súčasnosti, v nedávnom rozhovore pre Billboard.com prezradil, že je z vydania svojho tretieho sólového albumu nadšený ale zároveň aj veľmi nervózny.

  27.07.2007 - 16:39

  zo sveta

 • James Blunt

  Autor najotravnejšej piesne všetkých čias chystá nový album

  Skladba 'You’re Beautiful' od britského speváka Jamesa Blunta bola nedávno v internetovej ankete zvolená za najotravnejšiu pieseň všetkých čias. Dokonca ani 'Crazy Frog' ju nedokázala tromfnúť. Najsmutnejšie na tom je, že ani to Jamesa Blunta nezastaví...

  26.07.2007 - 16:46

  zo sveta

 • Alicia Keys

  Alicia Keys chce spraviť niečo šialené

  Hviezda soulu a r'n'b, Alicia Keys, sa netají tým, že by chcela spolupracovať s The White Stripes, ktorých označila za svoju obľúbenú kapelu. Rovnako miluje aj hard rockových Queens of the Stone Age, ktorých by tiež rada dotiahla na výpomoc pri tvorbe...

  26.07.2007 - 15:48

  zo sveta

 • Kid Rock

  Rockové decko s novým albumom v septembri

  Známy rocker z amerického Detroitu, ktorý si hovorí Kid Rock, momentálne dokončuje svoj siedmy album. Jeho názov je 'Rock n Roll Jesus' a svetlo sveta by mal uzrieť 25. septembra.

  26.07.2007 - 13:56

  zo sveta